Dnešek 7. 8. 2014 (Příjezd ke Kátě M.)

Ahojky, dneska je výborný den! Jela jsem ke Kátě M. (♥Draculince♥), která dříve vlastnila MH blog. :) Přijela jsem k ní ve 13:15 a sešly jsme se před takovou hospůdkou. Hned jak jsme se spatřily, tak jsem za sebou běžely a pořádně se obejmuly. :) Pak jsme šly ještě s mým taťkou na zahrádku u té hospůdky, kde si dal nealko a chvíli jsme s ním kecaly a měl fakt dobrý hlášky, u kterých jsme se nasmály. :D Potom nás hodil autem na sídliště, kde Káťa bydlí a pak mi pomohla s mými batohy k ní domu. :) Pak mě hnedka provedla svým bytem. :) Pak jsme natáčely příjezdové video, kde jsme oznámily že jsem u Káti. :D Můžete se na něho podívat, bude pod článkem. :) Hodně jsme se u toho nasmály. :D Pak jsme se šly mrknout na notebook, ale jen na chviličku. Pak jsme šly ven, kde jsme nafotily fakt boží fotečky. :) Zde jich můžete pár vidět. :) Fotily jsme na různých místech. ;) Byla jsem na i na místech, kde jsem tady ještě nebyla. :) Potom jsme se vrátily dom a hrály si s Kátiným králíčkem Austinem. :) Natáčely jsme s ním videa a hladily si ho. Byl tak heboučký. :3 Pak jsme natáčely ještě nějaká videa a fotily se v pokoji. :) Pak jsme ještě dělaly kraviny s králíčkem a fotily se v zrcadle. xD Potom jsme se vydaly na velikánskou procházku, snad po celém městě! Ušly jsme snad 6 km a byly jsme fakt zdrcené, ale ta procházka byla boží! A hodně jsme se nasmály. :) Když jsme přišly dom, daly jsme si něco k jídlu a pití a psaly si s kamarádkou Emmou. A volaly jsme na Skypu s kamarádkou Barčou. :) A Káťa měla strašně dobrý hlášky na jednoho YouTubera a já se tak strašně smála že jsem se normálně začala dusit slinama. xDD Vážně jsme obě nemohly. :D A Barča to všechno musela poslouchat. :DDDD Takže dnešek super a těšíme se na zítřek, na naše spolučná dobrodružství. :)










A bonusek.. králíček Austin♥


A tady video o příjezdu. :) :

Komentáře

Populární příspěvky z tohoto blogu

Poslední den ve škole!