
Ahooj! Přinášíme vám náš další deníček! Tentokrát z dneška..:) Spát jsme šly v 1 hod. ráno! :D Vstávaly jsme v 9 hodin. :) Nasnídaly jsme se a koukaly jsme se na hustě trapnou YouTuberku - Oldřišku P. (možná znáte :DD) a fakt luxusně jsme se pobavily. :DDD Pak jsme se šly projít ven, kde jsme vyváděly kraviny. xD Pak jsme se na chvíli vrátily dom a smály se zase té YouTuberce..xD Fakt, to se nedá..:D Potom když jsme dostaly hlad, tak jsme se šly naobědvat do restaurace. :) Já tam ještě chytila WiFi, tak jsem si psala s kamarádkami. :) :D Měly jsme polévku - Krupicovou.. a hlavní chod - Řízky s bram. salátem.. :) A samozřejmě Kofolu! :) Když jsme dojedly, šly jsme opět na mega procházku po městě, ještě větší než včera. xD Snad 8 km. :D Byla to fuška, ale užily jsme si to. :) Šly jsme do cukrárny, kde jsme si daly kopečkovou zmrzlinu. ;) Já si dala čokoládovou a Káťa šmoulovou. :D A šly jsme si sednout k jednomu paneláku, u kterého jsem dřív byla s ○Lagoonou○Blue○. ;) Lízaly jsme

zmrzliny a natáčely dokumentaci. xD Potom jsme opět zvonily na cizí byt. :D xD Byla to sranda.. bylo to jako 22. března! ;) Pak jsme šly k jednomu statku, kde jsme si hladily koně. :) Samozřejmě jsme se s nimi i fotily. :D Pak jsme šly na dětské hřiště a tam se houpaly na houpačkách a strašně se smály. :D Pak jsme šly na kolotoč a pořádně se zatočily, až se nám z toho fakt motala hlava. xD Ale nemohly jsme smíchy..:D Potom jsme si šly sednout na lavičku a natáčely dokumentaci..:DDD Pak jsme šly na náměstí a šly jsme do Tesca, kde jsme si koupily pití. :) Pak jsme šly za Kátinou mamkou k cukrárně a povídaly jsme si. :) Potom jsme šly opět s Kátinou mamkou do Tesca. xD Potřebovala tam něco koupit. xD :D Spatřily jsme tam panenky MH RM - Frankie a Abbey. Potom jsme šly s Káťou nahoru do takové drogerie a tak jsme spatřily Skelitu. :D No a pak jsme si tam prohlížely různé věci. :) Potom jsme šly já, Káťa a její mamka jsme si šly sednout na lavičku a kecaly jsme. xD Potom jsme šly ještě jednou do Tesca..xDDD Káťa si šla ještě pro pití, došlo jí..:DD Potom jsme ještě seděly já, Káťa a její mamka nějakou dobu na lavičce a kecaly jsme. xD Po nějaké době jsme se vypravily dom. :) Pak jsme si sedly k noťasu a pouštěly si různá

videa..:D Třeba i ty naše a ve zpomalení a pak ve zrychlení.. byla to děsná sranda! :DD Moc jsme se nasmály. xD Potom jsme se vypravily ven.. už byl večer, takže nej srandááá..:DDD Procházely jsme se a hlavně fotily. xD Třeba uprostřed silnice..:DDD Pak když už byla velká tma, tak jsme fotily magické fotky ve tmě...:D Máme jich fakt strašně moc!!!! :DDDDD Byla to strašná sranda..:D Potom jsme se pohybovaly v oblasti místa, kde bydlí blogerka ○Lagoona○Blue○. :) Zrovna byla v obýváku a koukala se s rodiči na film. :) Po chvilkách jsme slyšely její smích, tak jsme se také zasmály. :D Ale nic proti ní. ;) A natáčely jsme nějaké dokumentace. :D Jsme šly kolem jednoho paneláku a najednou se na nás vyřítila nějaká ženská se psem, jsme se tak strašně lekly..:DDDDD Vlastně spoustu lidí nás vyděsilo při té noční procházce..:D Vylezly jsme na parkoviště a snažily se spatřit ○Lagoonu○Blue○, ale nepodařilo se nám to..;)) :D Jen jsme ji slyšely..:) Taky jsme pro ni psaly venku vzkaz, ale dáme jí ho do schránky zítra..;) Tak snad si ho přečte..;) Pak jsme ještě běhaly po sídlišti. xD A smály se. :DD Pak jsme se vrátily dom a měly pořád adrenalinovou náladu. xD Takže dnešek byl fakt božííííí!!!! :)













Komentáře
Okomentovat