Dnešek 9. 8. 2014 (Venek s Káťou M. a Kačkou D.)

Ahojky, dnešek byl opět skvělý den! :) Ráno jsme s Káťou vstávaly v 10:02 :DD Šly jsme na notebook a nasnídaly se. :D Volaly jsme na Skypu s Barčou a psaly si s různýma lidma. :) Pak jsme šly ven a šly jsme zase pod okno obýváku, kde bydlí Kačka D. (○Lagoona○Blue○) a poslouchaly jsme. xD Bylo to docela vtipné, neřešte. :D Pak jsme šly dom opět na notebook. xD Potom byl oběd, na kterém jsme si pochutnaly. :) Poté jsme šly do bytu Kačky D. něco vyřešit společně s Káti M. mamkou. :) Když se to dořešilo, tak za náma Kačka D. přišla a usmály jsme se na sebe a pozdravily. :D Bylo to zvláštní. :) :D Pak jsme šly ke Kačce D. do pokoje a tam jsme kecaly a začaly se smát. :D Já a Káťa M. jsme šly na chvíli dom a pak jsme se s Kačkou D. sešly před vchodem. :) Vyrazily jsme ven. :D Šly jsme nejdřív na sportovní hřiště kde jsme se smály a hrály hry na mobilu a měly dobrý hlášky. :D Pak jsme se začaly fotit, byla to zábava. :D A lezly jsme na takovou lavičku, která byla 3 metry ve vzduchu. xDDD Potom jsme vyrazily na pole, kde byly zvláštní balíky. :D Tam jsme se také fotily a hodně jsme se smály. :D A po cestě jsme chytaly šneky. xD A dělaly si srandu ze slimáků. :D Pak jsme slézaly takový strmý kopeček. :DDD A fotily se na zábradlí. :D Pak jsme se ještě procházely a povídaly si. Po nějaké době jsme se rozloučily a naše cesty se rozdělily. :) :D To by bylo ke dnešku asi vše..:D






Komentáře

Populární příspěvky z tohoto blogu

Poslední den ve škole!