Moje Jinafire oslavila rok!
Ahoj, moje panenka Jinafire oslavila 4. 8. 2014 rok! :) Už ji přes rok vlastním, už to je taková doba co mi přišla poštou až z Irska. :) Tato panenka je moje nejoblíbenější panenka, společně s Clawdeen B a Neferou B. :) Jinafire jsem venku nafotila, ale jen pár fotek. :) Poslední dobou mám jiné starosti než focení panenek. :) FOTKY JE PŘÍSNĚ ZAKÁZÁNO KOPÍROVAT!!! ;)
Jinak máte také tuto Jinafire? :)
Líbily se Vám fotky? Která nejvíc?
P.S.: Podle mě je nejvíc povedená ta fotka se šnekem. :D
Komentáře
Okomentovat