Moje new věcičky MH od Káti M.

Zdravím! Chtěla bych vám oznámit že moje nejlepší kamarádka Káťa M., když jsem byla u ní mi dala úžasné 2 věcičky MH! :) Můžete se podívat zde.. :)) Ještě jednou bych chtěla Káti moc poděkovat..:* I za další věci! Třeba za úžasné plakáty Avril! :3 A za ten, jak jsou na něm Simpsonovi ♥ A strašně si vážím té zlaté sovičky, kterou jsi mi Káťo poslala poštou..:) ♥ Ale teď konec mých keců a podívejte se na mé new MH věcičky..:)


Komentáře

Populární příspěvky z tohoto blogu

Poslední den ve škole!