Nominace od Cleopatry :D :D
Ahojky! Ano, další nominace od Cleopatry..:D Tak já jdu vyplňovat. :D
Byla jsi někdy v Ostravě ?
Nebyla a ani o tom nijak extra netoužím. Nebyla jsem ani v samotném Moravskoslezském kraji a jsem ráda. Je tam prý to nejhorší ovzduší, co může být a umírá tam nejvíce lidí.
Máš ráda přehrady a jiné vodní nádrže ?
Ano. :)
V jaké hračkárně nejraději a nejvíce nakupuješ panenky ?
Dráčik. ;)
Co máš raději ?: Jezero x Rybník x Moře
Jezero. ♥ :))
Měla jsi někdy blog o Monster High kromě toho co máš teď ?
Měla. :)
Jaký seriál aktuálně sleduješ v TV ?
Simpsonovi. :3
Máte doma IBOD kartu ? xD
Ne. :D
Myslíš si, že je gymnázium lepší než normální střední škola ?
Podle mě ne. Když vystudujete střední školu, tak už jste něčím.. ale když gympl tak nejste ještě ničím..
Jak často si kupuješ panenky ?
Dřív jsem si je kupovala dost často, ale teď už si je skoro vůbec nekupuji. Možná budu chtít nějakou MH k Vánocům. Je to zbytečná útrata peněz.. a už mám 32 panenek MH a bohatě mi to stačí. ;) Já si radši našetřím na MacBook od Applu. ;)
Jaké návody podle internetu či YouTube jsi už vyzkoušela ( např. na design, grafiku, gumičkování .. ) a které se vydařily ?
Já už si to vůbec nepamatuju. :D Možná návod na design.. fakt nevím. :D
Co si myslíš o Ever After High ?
EAH mám moc ráda, ale na MH to podle mě nemá. ;) Je to už taková napodobenina MH. ;)
Máš raději EAH či MH ?
Rozhodně MH. ;) EAH jak už jsem řekla, mám taky ráda..ale neni to to co MH. ;)
A já nominuji:
Cleopatra
Toralei Stripe
OTÁZKY PRO NOMINOVANÉ:
1. Jakou značku mobilu máš?
2. Kterou panenku MH ze své sbírky máš nejraději?
3. Máš doma nějaké deodoranty MH?
4. Kolik MH knížek máš?
5. Máš nějaké knížky od W.I.T.C.H.?
6. Poslal ti někdy někdo pohled?
7. Máš v pokoji hodně plakátů?
8. Nosíš sukně?
9. Máš ráda kočky? Popř. máš nějakou kočku?
10. Máš nějaký řetízek s přívěskem sovy?
Komentáře
Okomentovat