Nominace od Cleopatry, Toralei Stripe a Torinky_de_Nile

Ahojky, tak opět tu mám další nominace! :D Nominovaly mě Cleopatra, Toralei Stripe a Torinka_de_Nile. :D Tak jdu zodpovědět na otázky. :3

NOMINACE OD CLEOPATRY:
Do jaké třídy letos půjdeš ?
Jdu na střední školu. :3 :D Takže do prváku. :D

Byla jsi někdy v Praze ?
Ano. :)

Byla jsi někdy v Aqua Palace Praha či Aqua Landu Moravia ?
Ne. :/

Kolik máš ve své sbírce MH panenek ?
Pořád 32. :D

Čteš ráda ?
Jj, poslední dobou čtení miluji. :)

Co je podle tebe nejlepší oblečení vůbec ?
Tričko, sukně a nebo barevné rifle. :D

Máš ráda rajčata ?
Moc ne. :D Ale jím je. ;)

Jíš ráda langoše ?
Vcelku jo. ;)

S čím máš nejraději palačinky ( např. banány, nuttela .. )
S tvarohem. :3

Koho budeš nominovat ?
Všechny co mě teďka nominovali. :P :D



NOMINACE OD TORALEI STRIPE:
Jak se těšíš do školy?
Hodně se těším. :3 :D

Vařila jsi něco někdy?
Samozřejmě. ;)

Co všechno sbíráš?
Panenky MH, věci od Witch, ubrousky, věci s marihuanou, vojenské věci a takhle..:D

Jaká je tvá nej barva?
Fialová, černá a modrá. :)

Cleo nebo Nefera? Proč?
Nefera - Moje nej MH. ♥

Máš ráda zvířata?
A kdo ne? ♥

Jak často si kupuješ časopisy MH?
Kupovala jsem si je pravidelně, ale už si je nekupuji. Všechno co v nich je, si v pohodě můžu najít na internetu a přišlo mi to jako pro malé děti. ;) Raději si kupuji W.I.T.C.H., ve kterém zbožňuji komiks, plakáty a tak. :)

Chtěla by jsi Ghoulii nebo Lagoonu basic?
Jasně. :3

Kolik máš klíčů? :D
Těch je, že ani nwm. :D

Jaké máš vlasy? Kudrnaté? Rovné?
Kudrnaté, bohužel..:D

NOMINACE OD TORINKY_DE_NILE:
Na akom mieste by malo prebiehať tvoje vysnené rande ? :D
Tak to nevím. :D Třeba takový les by nebyl špatný.. (měla jsem tam rande domluvená, ale nakonec to nevyšlo) ..xD :3 A nebo jedno nádherné místo u nás, kde je cesta a kolem nádherná příroda a nikde nikdo. :3

Držala si niekedy v živote diétu ?
Nee. :D

Ako veľmi sa zaujímaš o svoj vzhľad ?
Nwm, tak středně. :D

Máš nejakú svoju módnu ikonu ?
Blogerky a YouTuberky Lenču a Myšku. :3 :D

Aký je tvoj najobľubenejší sviatok v roku ?
Vánoce FOREVA!! :D ♥

Myslíš si , že si vo svojom okolí obľúbená ?
Jak se to vezme.. tak napůl.. někdo mě tu má rád a někdo zase ne. xD Tak středně..:D Většina mě má ráda pro můj humor a bláznivé nápady. :D Pro někoho jsem právě moc crazy, tak si mě radši drží dál od těla. :D Moje nápady jsou někdy.... no radši nic. :DD

Ktorá kolekcia bábik Monster High sa ti páči najmenej ?
Ghouls Rule. :D

Lakuješ si nehty ?
Ano. :3

Často sa fotíš na sociálne siete ? XD
Docela jo. :D

Rada bloguješ ?
Miluju blogování!! ♥ Polovina mého života. :3

A já nominuji ty, co mě teď nominovali! :D Takže Cleopatru, Toralei Stripe a Torinku_de_Nile. :D

OTÁZKY PRO NOMINOVANÉ:
1. Máš doma nějaké věci od W.I.T.C.H.?
2. Viděla jsi někdy horor SAW? Co na něj říkáš?
3. Máš doma nějakou panenku Ever After High? Kdyžtak jakou?
4. Líbí se ti víc od Winx starší serie (1., 2., 3.) a nebo ty nové?
5. Oblíbený měsíc v roce?
6. Už přemýšlíš o nějakém dárku, co si budeš přát na Vánoce?
7. Sbíráš ještě něco kromě Monster High? Co?
8. Sešla už ses někdy s nějakou blogerkou? Byla jsi někdy na srazu blogerek?
9. Jíš maso?
10. Jaký máš názor na Židy?

Komentáře

Populární příspěvky z tohoto blogu

Poslední den ve škole!