Nominace od MH Zuzky a Cleopatry

Ahojky, ano mám tu další nominace! :D My si s tím nedáme pokoj..:DD Pořád se nominujem v kruhu..:DDD Takže těch nominací budeš ještě dost..xDDDD Ale co, zdá se, že to všechny baví..:D Tak jdeme na to..;)

NOMINACE OD MH ZUZKY:
Kupuješ si časopis MH? Co si o něm myslíš?
Kupovala jsem si ho, ale už ne. ;) Dřív jsem tenhle časopis měla ráda, ale jak se postupem času začal zdražovat a článků ubývalo, tak jsem se rozhodla že s ním seknu. ;)

Na jaké písmeno začíná tvé příjmení?
V. :3

Jaké jsou začáteční písmena tvého jména a příjmení?
AV. *_* :DD

Která byla tvoje první monsterka?
Nefera. ;)

Pokud máš panenky EAH, která byla tvá první EAH panenka?
Ano, mám. :) Byla to Raven Queen Basic. :)

Která je momentálně tvá poslední (nejnovější) monsterka?
Toralei Stripe Power Ghouls. :D

Máš nějakou MH z edice Dead Tired? Kterou?
Bohužel nemám. ;/

Která je tvá oblíbená zpěvačka?
Avril Lavigne je nejlepší! :) Ale pak mám ráda Nelly Furtado, Katy Perry a Cascadu. :)

Oblíbená herečka?
Michaela Kuklová, Dana Morávková, Lenka Termerová a Klára Cibulková. :)

Sukně nebo rifle?
Tak to je těžký pojem, obojí nosím ráda. :D Ale asi sukně. :D

Frankie nebo Draculaura?
Tak to nevím, asi Frankie. :3 :D

Co si myslíš o edici Skull Shores? Líbí se ti? A která monsterka z této edice nejvíc?
Jo je to moc pěkná a propracovaná edice. :) Nejvíc se mi líbí Abbey, proto ji také vlastním. :3

Přijímáš to, jak se Monster High postupem času měnily a mění, nebo se snažíš zůstat ve ,,starých časech" MH?
Přijímám, co mám jiného dělat.. protestovat? :D K čemu by to pomohlo? :D Ale já už si ty nejnovější edice stejně moc nekupuji. ;)

Tvůj názor na Slo Moua?
Kladný. :D Díly s nim mě pobaví. ;)



NOMINACE OD CLEOPATRY:
Baví Tě ještě nominace ?
Baví. :D

Máš ráda film Ledové království či Na vlásku ?
Ano. :)

Tvá nej. kniha ?
Dívky, 16, bohyněmi za sedm dní ♥♥♥ Tahle knížka u mě prostě vede! ♥ :D

Děláš čtenářské deníky do školy ?
Na zakládce jsme je dělali a já to totálně nenáviděla. :D Ale teď je snad dělat nebudem. -_-

Máš ráda matematiku ?
NEEE, NESNÁŠÍM!!! -__- :D

Točila jsi někdy něco na hrnčířském kruhu ?
Nope. :D

Umíš hrát tenis ?
Umím. :)

Tvůj názor na gumičkování náramků ?
Je mi to celkem jedno, ale já tohle nedělám. :D Mám důležitější věci na práci než nějaké náramky.. ;) :D

Tvůj názor na Monster High ?
Mám moc ráda Monster High, ale už to není co to bývalo. ;) Ale navždy budou v mém srdci. :))

Máš Skype ? xD
Ano. :D

A já nominuji MH Zuzku a Cleopatru! :DD

OTÁZKY PRO NOMINOVANÉ:
1. Jaké je u vás aktuální počasí?
2. Co máš na létu nejraději?
3. Co děláš, když se o prázdninách nudíš?
4. Napiš první věc, kterou máš napravo od sebe..:D
5. Koupala ses někdy v rybníku?
6. Máš nějaký zvlášní jídelní zvyk? Jaký?
7. Bylo ti někdy po nějakém jídle špatně? Po jakém?
8. Co máš nejraději? Snídaně x Oběd x Večeře
9. Máš ráda One Direction? Který ze členů se ti nejvíc líbí?
10. Máš ráda Avril Lavigne? Která písnička se ti od ní líbí nejvíc?
11. Jaká místa bys chtěla navštívit?
12. V jakých cizích zemích jsi byla?

Komentáře

Populární příspěvky z tohoto blogu

Poslední den ve škole!