Nominace od MH Zuzky

Ahojky! Takže blogerka MH Zuzka mě nominovala a já jí za to děkuji, baví mě odpovídat na otázky v nominacích. :D :) Tak jdeme na to. ;)

Kolik máš panenek MH?
32. ;)


Baví tě ještě Monster High?
Ale jo. ;) Ale já osobně mám raději W.I.T.C.H., Winx a tak. :) Ale MH mám pořád ráda. :)


Máš YouTube kanál? O čem?
Ano mám. Je především o MH. :) Ale mám tam i videa když jsem u nějaké blogerky a tak. :)


Máš ráda Ever After High?
Jasně že jo. :)

Kolik máš EAH panenek? Vyjmenuj je.
2 - Raven Queen Basic a Madeline Hatter Basic

Fotíš MH?
Ano. :)

Hraješ si s MH?
Moc ne. :D Jen když jsem s kamarádkami a chceme se zasmát. :D


Jakou monsterku si chceš v nejbližší době koupit?
Catrine DeMew New Scaremester. :)


Jaký je tvůj názor na nové monsterky z filmu Freaky Fusion; Aveu Trotter, Bonitu Femur a Sirenu Von Boo? Líbí se ti? Která z nich nejvíc?
Jo líbí se mi. :) Nejvíce Bonita Femur. :)


Viděla jsi nějaký/é film/y MH?
Samozřejmě. ;)


Máš nějaké věci s MH? Jaké?
Mám. :) Polštářek, deodoranty, plakáty, časopisy, knihy, tašky, deníčky, bločky, kosmetickou tašitšku, samolepkové album, samolepky, tužky, pravítka, přívěsky, kelímek na pití, DVD, oblečení, snídaňovou sadu a tak..:D :)

Opět už nikoho nebudu nominovat. :)

Komentáře

Populární příspěvky z tohoto blogu

Poslední den ve škole!