Nominace od Patri Glams a Torinky_de_Nile
Ahoj, tentokrát mě nominovaly Patri Glams a Torinka_de_Nile. :) Tak já jdu odpovídat. ;)
NOMINACE OD PATRI GLAMS:
Co jsi dělala o prázdninách?
Jezdila jsem po výletech, byla s kamarádkami, byla jsem na srazu blogerek W.I.T.C.H. a takhle no..:)
Jaké TV seriály sleduješ?
Doktoři z Počátků, Ordinace v růžové zahradě 2 a Simpsonovi. :)
Sukně x šaty
Sukně. :)
Točíš na yt?
Ano. :)
Těšíš se na Vánoce?
Jj, hrozně. :D
Piješ kávu?
Ne, ale cappuccino zbožňuji. ;)
Jak často chodíš do kina?
Moc často ne. Pokud chci vidět nějaký film, tak si ho mohu v pohodě stáhnout. :D
Tvá nej hračkárna?
Dráčik. ;)
Jakou MH máš nejradší?
Neferu. ;)
Tvá nej blogová kámi?
Blogová? Tak to je bývalá blogerka, která se jmenuje Sany.
NOMINACE OD TORINKY_DE_NILE:
Ako vyzeral doteraz najlepší deň v tvojom živote ?
Nejlepší den? Zažila jsem spoustu úžasných dnů a nevím, který byl zrovna ten nejlepší. :D Opravdu, na tohle nemůžu odpovědět.. jeden si vybrat fakt nemůžu. xD
Čo najhoršie sa ti zatiaľ stalo ?
To opravdu nevím! :D
Bola si niekedy zamilovaná ? :D
Ano, právě jsem. :D ♥
Máš rada jeseň ?
Jo, je to kouzelné období. :)
Píšeš si denník ?
Píšu si jen deníčky na blog. :D
Baví ťa seriál Monster High ?
No, už moc ne. Lepší jsou filmy MH! Ten seriál je nic moc (plno chyb, někdy nesmyslný děj)..ale za to filmy MH jsou boží!
Ktoré jedlo ti príde najhnusnejšie ?
Rýžový nákyp. :X
Približne aký čas ti stačí na nakupovanie oblečenie ?
Nwm, jak kdy. :D Asi hodina..;)
Aké vône parfémov máš najradšej ? (Napr. sladké , kvetinkové a tak XD )
Nějaké příjemné..takže asi sladké. :D
Chcela by si sláviť Halloween , tak ako sa to robí v Amerike ? :D
Ano!! :D
NOMINOVAT UŽ NIKOHO NEBUDU! ;)
Komentáře
Okomentovat