1. den na střední škole
Ahoj, takže jak už víte, jsem už středoškolačka a napíšu vám o 1. dnu na střední škole. :) Když mě táta dovezl na parkoviště za školou, tak pršelo. Pak mi napsala moje nejlepší kamarádka Lenča, že už je taky na místě. Tak jsem vystoupila z auta, spatřila Lenču a tak jsme za sebou běžely a objaly se. :D Pak jsme psolu vyrazily do školy. Zeptaly jsme se paní ve školním bufetu kam máme jít. Ona nám ukázala listinu, kde byla napsána naše jména a číslo dveří té třídy a tak. Zrovna číslo je 42! Moje nejoblíbenější číslo! :D Tak jsme se vydaly hledat třídu.. nakonec se nám to povedlo báječně. :) Našly jsme dveře číslo 42 s nápisem 1. C! :3 Usedly jsme do poslední lavice a já vzala lepící papírek a zarezervovala jsem před námi lavici našemu kamarádovi Tomášovi a kamarádce Kiki. :) Přicházeli pořád noví a noví spolužáci, ale ani jeden známej. xD Potom přišel kluk jménem Adam, kterého jsme s Lenčou znaly, tak jsme ho pozdravily a on si sedl hned do vedlejší lavice vedle nás. :D Potom už přícházeli ti spolužáci, co jsme znaly. :D Ale Tomáš a Kiki, kterým jsem zarezervovala místo, nikde! :D Tak jsme Tomovi psaly kolik SMS ať si pohne..:DD Nakonec Tom a Kiki přišli a sedli si do lavice před nás. Kiki mi ještě poděkovala a řekla že jsem hodná, že jsem jim zarezervovala místo takovým papírkem. xDDDD Tak jsme kecali a zanedlouho přišla naše nová třídní učitelka. :) Je strašně moc milá a všichni jí mají rádi. :) Řekla a vysvětlila nám milion věcí. :D A rozvrh máme taky docela dobrej, až na to, že máme v pondělí 1. a 2. hodinu tělocvik a to ještě k tomu s ředitelem! :D Takže dobrý no..:D A 2x za týden máme matiku.. tak to je boží! :3 A taky tam byla nějaká paní (mamka zletilého kluka!!) a on je nemocnej, tak to tam byla vyřizovat ona všechno. A ona se ptala úplně na dementní otázky a celá třída vždycky takovej výtlem. :D Až mi té ženské bylo líto! :D Ale jsem zvědavá na toho kluka, až přijde.. když už je dospělý..co to bude zač. :DDD Pak jsme měli vyplňovat věci o sobě a tak. Já si pak s Lenčou dopisovala na papíře. :D :D Jinak budeme mít sportovní den, pojedem na adapťák a budeme spát ve škole!! :D Těšing jak něco! :D Pak za náma ještě přišla Týnka a kecala s námi. A tak se z nás stala parta (já, Lenča, Tomáš, Kiki a Týnka) .. jsou to boží lidičky ! :3 Jsme si pořád povídali a smáli se. Pak jsme si ještě šli potvrdit studentské průkazky na autobus. :D A mezitím jsme kecali. :D Potom jsme vyšli společně ven a smáli se. Pak jsme se rozloučili a objali jsme se a už se těšíme na zítřek. Budeme na sebe všichni čekat u autobusu a pak spolu půjdem do školy. Prostě super! ♥
A jak jste dnešek prožili vy?
Komentáře
Okomentovat