Film MH: Monstrózní splynutí
Příšerky se vydávají zpátky v čase do počátků Monster High, aby Frankie seznámily s jejím prapodivným původem! Tady potkávají Sparkyho, dospívajícího studenta posedlého neobvyklými formami života. Když ale Sparky následuje příšerky zpátky do Monster High dnešních dnů, události se nečekaně zvrtnou. Osm z nich totiž splyne ve čtyři hrůzu nahánějící příšerky - křížence. Teď budou muset opravdu spojit své síly, aby svá nová těla dokázaly ovládat a zastavily jeden z experimentů Sparkyho dřív, než bude dokonale nedokonalá Monster High nadobro zničena!
Můj názor na tento film: Včera večer jsem zhlédla tento film a opravdu mě zaujal. :) Jako všechny předešlé MH filmy - jsou úžasně zpracované a mají děj. :) V tomhle filmu se mi hodně líbila Frankie, která obětovala svůj vlastní život pro záchranu svých přátel. :) A bylo krásné jak je nazvala rodinou. :) I nové postavy se mi hodně líbily - Sirena, Avea, Bonita a Neighthan. :) Film je hodně založený na pocitech a bylo hodně hezký, jak se Cleo a Toralei spřátelily díky splynutí. :) Cleolei byla úžasná a uvažuji o takové panence. :D Díky tomuhle filmu a knížce *Co je ta ghúlmoška zač?* mě MH zase hrozně moc chytilo a chci nějakou novou monsterku nebo se zblázním! :D Mamka mi jednu slíbila, protože jí dělám velkou radost se střední školou. :) Od mamky mám tedy slíbenou monsterku a pokud budu mít krásné vysvědčení, tak budu mít od taťky MacBook od Applu. :) Ale to už jsem dost odbočila od tématu. :D Prostě tenhle film byl krásný a určitě se na něj někdy opět podívám. :) A jak se film líbil vám?
Komentáře
Okomentovat