Moje new MH knížka - Co je ta ghúlmoška zač?

Ahoj předevčírem když mi skončila škola, jsem šla na náměstí do knihkupectví pro svůj vytoužený 3. díl Ghúlmošek. :) Vešla jsem do knihkupectví a po nějaké chvíli jsem spatřila všechny 3 díly Ghúlmošek. :) Každý díl tam byl jednou. Tak jsem popadla ten 3. díl a vyrazila k pokladně. Byla jsem štěstím bez sebe. :) Samozřejmě tento díl je dokonalý jako ty předešlé ♥ Tahle kniha zaujme fakt všechny, co mají alespoň trošku rádi MH. Serie Ghúlmošek je prostě nejúžasnější a ty knížky jsou nejlepší, co jsem kdy četla. :) Ty normální MH knížky (např. S příšerami v jedné lavici) nejsou špatné, ale prostě hrozně špatně se četly a tak... ale knížky od Ghúlmošek se úplně nádherně čtou a je to prostě něco úžasného! ♥ :3 Však ten kdo si přečetl alespoň 1 díl ví, že to není jenom obyčejná knížka..:3 Je to prostě špičková, dokonalá, zábavná a kouzelná knížka!! Díky těmhle knížkám mě vždycky zase chytne MH. ;) Už mě to moc netáhlo a teď najednou mě MH zase nějak začíná bavit. :D No dost keců, co říkáte na knížky od Ghúlmošek vy? Máte také nejnovější 3. díl - Co je ta Ghúlmoška zač? :)

Komentáře

Populární příspěvky z tohoto blogu

Poslední den ve škole!