Pár mých keců..:D

Ahoj, omlouvám se za moji neaktivitu. Ale nešlo mi se přihlásit na žádný můj blog, ale už to jde, tak jsem ráda. To je ten důvod proč jsem tu dlouho nebyla. Jinak co škola? U mě výborný. :) Dneska jsem dostala 1 z chemie, byla jsem zkoušená. :D Tak jsem strašně ráda. :D Na střední škole jsem spokojena, jen je trochu zákeřná angličtina. :D 9. 9. jsme měli sportovní den a každý se mohl zapsat kam chtěl, v nabídce byla turistika - 10 Km, horská turistika, golf, kolečkové brusle, paintball a pak ještě něco. :D Já se zapsala na turistiku - 10 Km (zapsalo se tam třičtvrtě studentů z naší třídy) :D Protože my se zapisovali mezi posledníma a u většiny už bylo plno. :D Ale bylo to úžasné! A byla opravdu velká legrace a plno dobrodružství. :) Kdyby mi šlo minule přihlásit se na blog, tak by tu byl deníček, ale bohužel no. :D A od 18. 9. - 19. 9. budeme mít adapťák, tak se děsně těším. :D Jinak neslibuji že budu nějak extra aktivní na tomhle blogu, ale budu se snažit. A MH už mě taky moc netáhne, nj je mi 15 let a většinou potkávám 9tileté holčičky ne-li menší v MH oblečení. :D Tak to by bylo asi všechno. Tak já se s vámi loučím a ahoj! :)

Komentáře

Populární příspěvky z tohoto blogu

Poslední den ve škole!