Ach ta demence dnešních lidí..
Zdravím, možná jste si všimli že nějaká trapka, jménem Adélka Hipíková (nevěřím že se tak skutečně jmenuje, ale to je jedno) měla na mě hnusné narážky. JESTLI TO HOLČIČCE NEDOŠLO, NA BLOGU SE DÁ ÚPLNĚ V POHO ZJISTIT IP ADRESA A MŮŽU SE PODÍVAT KDE PŘESNĚ BYDLÍ A V POHO SI JÍ MŮŽU NAJÍT! Toto je urážení a jí klidně můžu nahlásit na policii. ;) A prej vypadám jako socka z vesnice. :D Ale já JSEM Z VESNICE :D :D Tos nedomyslela, ty chytrá. :D Jo a tu mikinu jsem koupila v New Yorkeru a boty jsem koupila v Baťovi, tak radši drž hubu! Těžko by se to ze sekáče dostalo do těchto značkových obchodů..:DDD Vlasy jako sláma? Nezáviď :* Každý říká že mám moc hezké vlasy..tak mi je prosím nezáviď a radši ukaž sebe! :D Asi máš hodně nudný život co? Už prosím tě tady neotravuj.. a pamatuj, ještě jedna narážka a ZAVOLÁM POLICII a můžu si za tebou dojet a nepřej si mýho taťku! A kšiltovka je Sany, jo? :D Radši ukaž svoje oblečení, ty nádhero. :D Asi nevíš, že na blogu se tvoje bydliště dá zjistit snadno co? :D Jsi fakt sama socka, jinak bys tohle nepsala. :D A může ti být jedno že jsem dala do MH kolik tisíc a je vidět jak jsi vymaštěná. :D MH NEJSOU BÁRBÍNKY! :DDDDDDD
A lidičky, teď se na něco koukněte. :D Podívejte se na tyto 3 komentáře. Mají STEJNOU IP ADRESU! Jeden je ten urážlivý, 2. mě upozorňuje na chyby ve článku (nevím jaké) a 3. se dokonce vydává za Marušku, která už na blog nechodí a chválí mi fotky. No co je tohle za logiku? :DDD Si jako myslíš, že nepoznám že jsi jeden člověk? :D A ubohost se vydávat za blogerku, která už na svém blogu nepracuje. A mohla jsi ty komentáře napsat aspoň každý z jiného počítače. :D Tady je vidět, kdo je fakt socka a ubožák. :DDDDD
Co jsem se dozvěděla z této IP adresy:
Zajímavé.. bydlíš ve Frýdku-Místku a nebo v jeho okolí. Použitelná informace. ;) A tady je vidět, že mě vůbec neznáš, když bydlíš děsně daleko ode mě (to jsem sakra ráda). :D
Shrnutí: Byla bych ráda, kdyby sis ty holko zjistila něco o blogu.. :D Za tohle může ten tvůj pitomý komentář.. hele zveřejňovat tady tvoje úplně přesně bydliště nebudu, protože jsem si ho už zjistila. Ale ještě jedna urážka, tak už to jede naostro! A radši si zjisti, co znamená oblečení ze sekáče. :D Tvůj komentář mě nejdříve rozčílil a teď mi to přijde spíš vtipný, protože vidím, jak jsi dementní. :D A soudit člověka podle fotek, ubohost. :DDD A nesuď knihu podle obalu. ano? :) ;) A někdy jsem dost agresivní, takže bacha..;) Snad se poučíš..
To by bylo asi vše a doufám že se nad tím také pobavíte. :D Nejlepší ty 3 komentáře od 1 člověka, který se vydává za 3 lidi. :D Trapas, ne? :D A nebo že jsou MH bárbínky...tak určoooo :DDDD A značkový oblečení je ze sekáče...ahááá :D Jo, miluju tyhle trapáky..:D Asi závidí že se my blogerky scházíme.. protože přesně před rokem jsem byla u Kačky D. (○Lagoony○Blue○) a někdo měl na ní narážky... To nám ty srazy závidíte nebo co? :DDD
Komentáře
Okomentovat