Dnešek 16. 10. 2014

Ahoj! Dnešek byl prima den!
Ráno jsem se setkala na autobusáku s Jitkou a Jančou ode mě ze třídy a šly jsme společně do školy. 1. hodinu jsme měli veřejnou správu, byla super a kamarád Tom byl zkoušenej. :D :) 2. hodina byla ZPV (chemie) a byla to velká nuda. :D Dokonce mě vyvolal k tabuli, ale naštěstí jsem ten daný příklad v pohodě zvládla. :D Teda trošičku s pomocí Lenči D., která mi z lavice radila...:DDD Učitel mě ještě pochválil. :D Jinak ostatní co byli u tabule to moc neuměli. :D Dále jsme měli češtinu a ta byla dost nudná. :D Pořád probíráme dějiny literatury a fakt mě to nebaví. -_- :D Pak by měla následovat němčina, ale němčinářka nebyla ve škole, tak jsme měli hodinu angličtiny a byla to super hodina. :3 :D Psali jsme test a já tam mám všechno dobře a to jsem se na to skoro ani nepodívala..:D Moje spolusedící Lenča H. ode mě polovinu opsala, protože se vůbec neučila. :D Učitelka se skoro vůbec nekoukala, tak Lenča si ten můj test sama přisunula ještě k sobě a já měla co dělat, abych udržela smích. :D Stihla opsat jen polovinu no..:D Aspoň něco, jinak by měla 5. :D Ale bylo to dost vtipný jak se ke mě pořád nakláněla a nakonec si ten test sama k sobě přisunula. :DD A jeden kluk ze třídy to viděl a musel taky dusit smích..ale neprásknul to..:) On se mnou totiž...ehm..flirtuje no! :DD Naše třída je vlastně jako jedna velká rodina a parta. :) Potom jsme se koukali na takový pořad o McDonaldu a bylo to vážně vtipný a taky pěkně nechutný. :D Potom jsme měli právo a to jsme probírali další věc z ústavy a takhle..;) Potom byla zase angličtina a koukali jsme se na ten pořad o McDonaldu..:D A pěkně se to rozjelo..xDD Při jedný scénce seděl nějaký chlap v autě a cpal se samejma produktama z McDonaldu a úplně se tím přecpal a pak otevřel okýnko auta a vyblil se z něho. :D A oni to natáčeli!!! :DDDDDDDDD Bylo to strašně nechutný a všichni jsme se podívali jinam..:D A mě a Lenče D. to přišlo strašně vtipný tak jsme se tomu zase jen my dvě děsně smály. :D Vlastně ještě mýmu kámošovi Tomovi, kterej ještě dodal hlášku: Za chvíli budu mít oběd! :DDDDD Prostě bylo to děsně nechutný, ale zároveň děsně vtipný. :D Dneska nám odpadla poslední hodina (management) a tak jsme šly já, Jitka, Lenča D. a Lenča H. na oběd..:) Byl výborný! :D Každá jsme měly něco jinýho! :D Z oběda jsem šla já, Lenča D. a Jitka..:) Lenča H. šla za svým klukem..;) Jitka se od nás za chvíli odpojila a bylo něco kolem 13:55 a měl jel autobus až v 15:00 .. normálně my jsme s Lenčou D. vydržely skoro hodinu prokecat! A probraly jsme všelijaké věci!! :DDD A pořád jsme chytaly záchvaty smíchu...:D To byly výtlemy jak něco! :D Až jsme se málem smíchem zadusily a lidi kolem nás chodili a čuměli na nás jak na blbce a my se strašně moc smály! :DDDDD Prostě to bylo něco úžasného! :D Ještě na nás útočila vosa a my jsme na ní pak měly dobrý hlášky! xD Když jsme se loučily, tak jsme se obejmuly a pořád se smály :D Mě pak málem ujel autobus..doběhla jsem ho naštěstí..:D Nechtělo se mi Lenču opustit no! xD Dnešek byl prostě super a plno srandy bylo! :D :)

Komentáře

Populární příspěvky z tohoto blogu

Poslední den ve škole!