
Ahojky! Dnešek je ÚŽASNÝ den!
Jela jsem k mojí úžasné nejlepší kamarádce Sany!!! Je to bývalá blogerka Monster High. :) Dnešek jsme si úžasně užily..:) Když jsem k Sany přijela, tak hned jak jsme se spatřily, tak jsme se obejmuly. :) Potom jsme šly k Sany domů a tam jsem se přivítala s jejíma rodičema. :) Šly jsme do pokoje a já si vybalila pár MH, které jsem si vzala s sebou. :) Sany je chvíli obdivovala, hlavně Catrine. :D Potom jsme šly na notebook a tam jsme hrály hororovou hru - Byly jsme napjaté a přecházely z místnosti do místností a bylo tam hodně strašidelných zvuků a nakonec jsme si řekly že to risknem, šly jsme rovně a chtěly jsme jít do schodů, když na nás vylétla krvelačná hlava s červenýma očima .. tak jsme úplně leknutím zařvaly. :DD fakt děs! Potom jsme hrály Bubble Trouble a u toho jsme se

luxusně nasmály. :D Potom jsme popadly černou fixu a nakreslily si na obličej kočičí čumák a fousky. :D Byla to legrace. :D Pak jsme se rozhodly, že si uděláme nějaké animace. :D Tak jsme nějaké fotky nafotily webkamerou a udělaly z toho animace a jsou fakt super! :D Jednu můžete vidět hned tady. :D Taky jsme si dělaly uši - já kočičí a Sany myší a nalepily jsme si to na čelenku.. :D Potom jsme šly ven.. procházely jsme se po louce a pak jsme šly do lesa a smály jsme se. ;D Nafotily jsme několik fotek, které jsou docela povedené. :) Vyšly jsme z lesa a odešly stezkou, kterou jsme se vrátily na začátek. xD Sany uviděla prkno a dostala nápad, že tam postavíme iPhone a vyfotíme se. xD Snažily jsme se skákat do vzduchu, ale nějak se nám to nedařilo. Takže nic no! xD Byly jsme také u ovcí a měly jsme u nich dobré hlášky. :D Snažily jsme se nahnat ovce k nám, ale jsou to paka! xD (slušně řečeno :D) Sany řekla : *Fuck you* a jedna ovce se na nás podívala a my chytily brutusní výtlem! :D Pak jsme se vrátily a šly jsme fotit monsterky. :D Bude s nimi podzimní video. :) Fotily jsme je u jezírka atd. :D Pak jsme šly dom a Sany rodiče grilovali, tak jsme dostaly maso, které bylo výtečné. :333 Potom jsme dostaly jahodový dort, který byl strašně moc dobrý a moc jsme si na něm pochutnaly. :3 Mmmmm :3 A při tom jezení dortu, jsme se dívaly na film, který byl úžasný! A chytaly jsme výtlemy..:D Jinak jsme se hodněkrát za den mazlily se Sany kocourkem Theoškem. :3 Je božíííí! Dole najdete jeho fotky. :) Dneska toho jistě ještě spolu spoustu zažijem. :) Jak říká Sany noc je ještě mladá A zítra totéž, máme už spoustu plánů! :) Takže se určitě můžete těšit na deníček. :) Tak zatím! :) A můžete napsat, co jste dnes dělali vy. :) Rády si to přečteme. :)

Více v C.Č.!
A ještě další animace :D
Ovce :D
Boží jahodový dort :33
Na závěr Theošek :) :
Komentáře
Okomentovat