Dnešek 27. 10. 2014

Ahojky! Dnešek byl další prima den se Sany! :) Než jsme šly spát, tak jsme si prohlížely totálně vtipné obrázky a válely jsme se smíchy, až nám slzy tekly. :D No ty obrázky radši nechtějte vidět!! :D Ráno jsme vstaly celkem brzo, nasnídaly jsme se (měly jsme vánočku, bábovku a kakao-mňamka :D) Potom jsme šly do pokoje a byly jsme na notebooku a hrály zase Bubble Trouble a dost jsme se u toho nasmály. :D A psaly jsme si s různýma lidma, bylo to vtipné! :D Pak jsme dělaly všelijaké kraviny a zanedlouho jsme se šly naobědvat! :D Pak jsme se vrátily do pokoje a zase dělaly blbosti. :D Sany si fénovala vlasy a pak ten fén namířila na mě a byla to děsná sranda a já na ní úplně vlítla, ať toho nechá ne a tak jsme nakonec spadly na postel...xDD Taková pecka!!! :D A pak takový výtlem..:D Potom se mi vybil trošku iPhone a tak jsem ho dala na nabíječku a my jsme musely asi čtvrt hodiny čekat, než se nabije..:D Ale jsme trpělivé holky..:DDDDD Za chvíli jsme šly tedy ven.. zašly jsme do obchodu a koupily si nutellu, brambůrky a energeťák, který byl neskutečně dobrý! :3 Potom jsme šly na takový menší kopeček s kapličkou. :D Tam jsme nafotily několik fotek..xD Když jsme se vracely, tak byly na cestě husy a vražedně na nás koukaly. :D Tak jsme je raději obešly, aby na nás nezaútočily. :D Pak jsme trošku zrychlily. xD Když už jsme myslely, že je všechno v cajku, tak na nás vylítl vlčák a my se ho tak lekly a pádily jsme pryč. :DDDD Byla to sranda. :D Potom jsme se pomalu vracely dom a mrzly nám ruce. :D A cestou jsme pily ten energeťák.. jsme se střídaly. :D Nakonec jsem si ho nechala já. xD ♥ Byl už večer a byla fakt už docela velká zima a tak jsme se těšily, až dorazíme dom. :D Doma už bylo krásně teplo a my šly do pokoje. :D Tam jsme nafotily pár fotek. :D Po fotkách jsme si daly tousty.. byly úžasné :33 Pak šla Sany na notebook a já na svůj iPhone a dopisovaly jsme si s různýma lidma. :D Já pak četla různý příspěvky na fb jak jsou ty stránky s přiznáními a fakt jsme se z toho dusily smíchem. :D xD Hrály jsme ještě nějaké hry pro dva..:D Pak už jsme se jen cpaly brambůrkama a pařily..:D Bohužel zítra už odjíždím no, ale i tak si zítřek ještě užijem..:)








Komentáře

Populární příspěvky z tohoto blogu

Poslední den ve škole!