Halloween :)

Ahojky, dneska je ten monstrózní HALLOWEEN! Tak jak jste si ho užili? Já super! :) Napíšu vám zkráceně o dnešku, nechce se mi to moc rozepisovat. xD Škola byla super a hodně jsem se nasmála s mýma spolužačkama Lenčou D. a Jitkou B. :D Měly jsme prima hlášky a koukaly na fb jedné učitelky, kterou celá třída nenávidí. :D No nemohly jsme..:D :D Potom když jsem šla na autobus, tak jsem potkala naši češtinářku a ona se na mě usmála a zamávala mi a já jí to oplatila. :D Na autobusáku jsem potkala moji kamarádku Terku, tak jsme kecaly a v autobuse jsme seděly spolu. :D Potom jsem šla z jedné vesnice pěšky 2 km domů a potkala jsem mojí nejoblíbenější učitelku ze základky. Hned jsem se s ní dala do řeči a ona se hned zajímala jak my jde angličtina. xD (měli jsme ji na angličtinu) a ptala se jak mi to celkově jde, kolik nás je ve třídě, jak se mi na střední líbí a tak. :DDD Byl to super pokec. :) Pak jsem šla dál.. šla jsem spokojeně po silnici, poslouchala písničky a najednou zastavilo auto a já jsem úplně ztuhla, ale pak ta paní v autě zavolala: Ájo, pojď, já tě svezu! .. tak jsem věděla, že je to někdo, kdo mě zná..:D A opravdu xD Doma jsem šla pak ještě k tetě, která mi dala skořicovník a cappuccino.. probraly jsme různé věci a tak. :D Doma jsem pak byla jen chvilku a zavolal mi můj kluk Martin, jestli nechci jít ven. xD Tak jsem šla..:D Bylo to super rande..xD Bohužel už se stmívalo a tak jsem musela jít dom. xD Ale bylo to úžasný! :D Byli jsme spolu asi hodinu..:D Doma už jsem byla jen na notebooku..xD
No to by bylo takové shrnutí.. já bych se dokázala rozepsat. :D A jak jste Halloween prožili vy? Je strašná škoda, že se tady Halloween neslaví, je to supr svátek. :3 :D

Komentáře

Populární příspěvky z tohoto blogu

Poslední den ve škole!