Moje Draculaura Basic slavila 2 roky!

Ahojky, dne 26. 10. 2014 oslavila moje oblíbená panenka Draculaura z kolekce Basic už 2 roky, co ji vlastním!
Také to uběhlo jako voda.. :) Tato panenka patří k mým oblíbeným, tak toho se mnou hodně prožila, protože jsem si ji brala na dovolené a dokonce i 2x do školy, když jsem byla na základce. :D A hrozně dobře se mi fotí. :)
Samozřejmě jsem ji musela nafotit, když oslavila 2 roky. :D Fotek je jen bohužel pár.. venku není zrovna teplo a není ideální počasí na focení. :D Ale snad se fotky budou líbit..;)
Máte také tuto panenku?









Líbily se Vám fotky? :)

Komentáře

Populární příspěvky z tohoto blogu

Poslední den ve škole!