Včerejšek - 13. 10. 2014

Ahojky, po dlouhé době píšu deníček. :) Za tu dobu jsem zažila mnoho úžasných zážitků, ale nebyl čas to sem napsat. :/ Tak napíšu alespoň se včerejška. :)

Včera skoro celá třída jela na exkurzi do České televize a pár lidí zůstalo ve škole, mezi nimi jsem byla i já. :D Bylo nás celkem 11. Ráno jsem se na autobusáku přivítala s mojí spolužačkou Jitkou a šly jsme k sokolu, kam chodíme na tělocvik. :) Po chvíli se nás tam shromáždilo tedy 11 a ředitel, který nás má pořád na tělocvik, nikde. :D Zanedlouho ale přišel. Šli jsme se do šaten převléct a pak nastal tělocvik. Měli jsme zákeřnou rozcvičku a potom jsme pořád trénovali na volejbal. Měli jsme si udělat dvojice a já byla ve dvojici s Lenčou D. :) Jitka necvičila. xD Motala se jí hlava a nebylo jí nejlíp. Šlo to jako po másle a bylo to sranda, jen do té doby než jsem si děsně narazila kloub u ruky tvrdým míčem, když jsem ho odbíjela nazpátek Lenči přes síť. Strašně mě bolela ruka a ten kloub mi natekl. Ředitel hnedka přiběhl co se stalo a mě se udělalo strašně špatně, tak Lenča a Jitka mi pomohly dojít na záchody, kde jsem si opláchla obličej ledovou vodou a hlavně ruku. Bylo mi hrozně zle, že se mi udělaly strašný mžitky před očima a nic jsem skoro neviděla, tak jsem si sedla na schody a za chvilku se mi udělalo lépe. Samozřejmě Lenča mě pomalu začala rozesmívat.. s tou holkou se směju pořád. :D Když mi bylo líp, tak jsme se vrátily a ředitel mi řekl, že dneska už cvičit nemusím a tak jsem si lehla na trampolínu. :D A s Jitkou jsme pozorovaly jak ostatní cvičej. :D Byla to celkem sranda. Zanedlouho za mnou přišla Liduška, která též necvičila a ukazovala mi něco na svém tabletu. :) A pak jsme si spolu na té trampolíně zaskákaly. :D Když skončil tělocvik, tak jsme pak šli do školy .. měli jsme mít veřejnou správu, ale když učitel na veřejnou psrávu byl pryč, tak jsme místo něj měli naši češtinářku Olgu. :) Měli jsme jí 3 hodiny a koukali na jednu divadelní hru.. Sluha dvou pánů..:D No já u toho brečela smíchem a Lenča též. :D A ještě jeden kluk od nás ze třídy..Honza. :D Jinak všichni pak úplně v poho že..:DD Ale my úplně dusili smích a o přestávce jsme já a Lenča se strašně moc smály a nepřetržitě. :D No mazec..:DD Byla to neskutečná zábava. : Po 3 hodinách srandy jsme měli matematiku. :D Učitel zkoušel z trojčlenky. :D Jako 1. vyzkoušel Jitku..:DD Ta dostala 1! Potom vyzkoušel Adriku, která dostala 3. :D A potom vyzkoušel mě!!!! -_- A já mám kupodivu za 2!! :D A to jsem se to neučila..:DD Tak super! No a potom byla polední přestávka... tak jsem šla já, Lenča a Jitka na oběd..:))) Potom jsme měli angličtinu a němčinu, tak to bylo v poho! ;) A po skončení vyučování mi jel autobus domů..:D Doma mi mamka předala Catrine a ještě 2 bločky se Simpsonovejma. :3 Pak jsem byla na notebooku a psala si s kámošema. :)) A taky s jedním klukem ze třeťáku, který mě hrozně lichotí a dneska se na mě tak nádherně usmál. *_* Říká mi usměvavá princezna. :D A je to můj ochránce...:3 No pro víc informací mi napište na fb nebo na Skype..:DD :3

Poslední dobou nemám moc času a nemám žádné nápady na články, tak snad vám nebude vadit když si sem budu dávat nějaké ty moje deníčky. Skoro všichni mi psali že rádi čtou moje deníčky, ale kdyby to někomu výslovně vadilo, tak mi to do komentářů může klidně napsat. ;) .. Ale zase takhle budu víc aktivní na blogu. :) Protože já nevím co sem mám s MH přidávat..všechny novinky MH mají ostatní na blogu a nevidím důvod, proč bych to stejný sem měla dávat též. Ale rozhodla jsem se, že začnu častěji fotit MH a jak už jsem zmiňovala, čekejte obrázkové video s mojí nejnovější Catrine. :) Budu se snažit tu aktivitu zlepšit, slibuji. :)

A jak jste dnešek nebo včerejšek prožili vy? :)

Komentáře

Populární příspěvky z tohoto blogu

Poslední den ve škole!