Ahoj :)

Usmívající seAhoj, jsem spolužačka hlavní adminky tohoto blogu Neferči-Áji a jmenuji se Jitka :) Je mi 16 let :) Budu jí tu nějakou dobu zastupovat :) Ája si chce dát pauzu od virtuálního světa a navíc má plno učení :) A ještě k tomu mě, Lenču D. a Áju vybral matikář na matematickou olympiádu :) Nechceme se chlubit, ale jsme nejlepší ze třídy na matiku ;) A navíc píšeme tento měsíc samé čtvrtletky a není to žádná sranda :) Ale bude hůř, jsme teprve v prváku :D :D :D

Na závěr chci říct, že mám Áju moc ráda a je to úžasná kamarádka a hrozně skvělá holka :) Mám ji nejradši z celé třídy a nejvíce si s ní rozumím :) A navíc si říkáme společně s Lenčou D. ..Trio šprtek.. :D Věřte mi, celá třída neustále dostává 5 a 4 a my - Trio šprtek dostáváme 1 a 2 :D Srandu si nedělám, to já nikdy :) Vážné věci neberu vtipně :) Klidně si nevěřte, ale já mluvím pravdu :)

Tak snad se vám tu bude nadále líbit :) Ahoj, Jitka Usmívající se

Komentáře

Populární příspěvky z tohoto blogu

Poslední den ve škole!