Ahoj :)
Na závěr chci říct, že mám Áju moc ráda a je to úžasná kamarádka a hrozně skvělá holka :) Mám ji nejradši z celé třídy a nejvíce si s ní rozumím :) A navíc si říkáme společně s Lenčou D. ..Trio šprtek.. :D Věřte mi, celá třída neustále dostává 5 a 4 a my - Trio šprtek dostáváme 1 a 2 :D Srandu si nedělám, to já nikdy :) Vážné věci neberu vtipně :) Klidně si nevěřte, ale já mluvím pravdu :)
Tak snad se vám tu bude nadále líbit :) Ahoj, Jitka 
Komentáře
Okomentovat