Dnešek 7. 11. 2014

Ahojky, dnešek byl prima školní den, tak vám o něm napíšu. :) Ráno jsem seděla v autobuse s kamarádkou Terkou. Potom u autobusáku na mě čekala moje spolužačka Jitka a tak jsme šly spolu do školy. :) První dvě hodiny jsme měli počítače (informační technologie a techniku administrativy), tak jsme si šly sednout na lavici před učebnou a kecaly jsme a smály se. :D Pak za náma přišla Lenča D. a začaly jsme se děsně smát, až nám tekly slzy. :D Musely jsme ještě probrat včerejší téma, co jsme já a Lenča D. probíraly! xD No prostě to bylo výtlemů..:D O informačních technologiích učitel zkoušel.. já už naštěstí byla minule, tak dobrý..:D A já, Lenča H. a Kiki Č. jsme si dopisovaly na fb. :D Ikdyž já mám počítač hned vedle Lenči H. a Kiki Č. je nějak 2 metry od nás..:D Ale je to vždycky sranda. :D Hodně jsme se pobavily a já a Lenča H. jsme si vymněnily konverzace, co si píšem s jedním klukem. xD No mazec! :D A o technice administrativy (psaní všema deseti na klávesnici)nuda jako vždy..xD Stejně tam většinu hodiny flirtuju s jedním klukem od nás ze třídy. xD Je prostě božíí a včera se se mnou i učil češtinu. :D Zapomněl si učebnici a tak šel o přestávce ke mě se učit. :3 :D Měl fakt zabitý hlášky a tak jsem se musela děsně smát. :D No ale teď píšu o dnešku..:D Potom jsme měli chemii a učitel mi přinesl opravenou písemku z chemických výpočtů, kterou jsem si dopisovala (když se ta písemka psala, tak jsem byla na jedné školní soutěži, kde jsem hrála piškvorky proti holkám a klukům z druháku, třeťáku a čtvrťáku :D) no a z té písemky mám kupodivu 1!! A to jsem se na to ani neučila.. jsem úplně čuměla. :D Ale měla jsem radost. :D No a hned jsme psali čtvrtletku.. byla pěkně těžká. :D A nejlepší jak se Lenča H. celou dobu koukala ke mě do papíru a já zase k ní! :D Ale bylo nám to k ničemu, když já jsem měla skupinu A a ona měla skupinu B. :D Nj, jsme nenormal. :D No a potom byl dějepis a tam jsme opakovali atd., protože zanedlouho budem psát čtvrtleku z dějepisu. -_- :D Po škole jsem šla s Jitkou a Lenčou D. na oběd a zase jsme se strašně smály. :D Hlavně já a Lenča D. :D Jitka nám něco povídala a my se pořád smály. :D Nechtějte vidět naše témata. xDDD No a když jsem dorazila domů, tak teta na mě zavolala ať jdu k ní, tak jsem šla. :D Hezky jsme si pokecaly a ona mi dala opět skořicovník a cappuccino. A udělala mi topinku. :D Potom jsem byla na notebooku, volala si přes webku s Jitkou :D, volala si se Sabčou a domluvily jsme se, že zítra půjdem ven.. tak super! :) A takhle no..:) Dnešek byl fakt fajn :)

P.S.: Rozhodla jsem se, že se rozhodně nikoho ptát nebudu, jestli sem mám dávat deníčky nebo ne.. je to můj blog a mě to tak vyhovuje. ;) Kdo si chce ty deníčky přečíst, tak ať si je přečte, budu jedině ráda..a kdo ne, tak já ho přeci nenutím. Tak mi nepište, že vás to nezajímá a že je tu moc deníčků. Je to moje volba a vy s tím nic neuděláte. A pro informaci, na Ask.fm už VŮBEC NECHODÍM.. na tu stránku snad už nikdy nevlezu..je to ta nejhorší stránka, kterou jsem kdy poznala. Máte se tam ptát na otázky a místo toho se tam lidi navzájem uráží. -_- Proto tam už nemíním chodit a nikoho ask se už dívat nebudu..prostě jako kdyby ta stránka neexistovala. :) A to myslím opravdu vážně. :) Nejsem na to zvědavá. ;)

Jo a prosím VYJADŘUJTE SE KE ČLÁNKU A MŮŽETE NAPSAT JAK JSTE DNEŠEK PROŽILY VY, DĚKUJI. :)
Věci, co nebudou souviset s tématem, mažu! :)

Komentáře

Populární příspěvky z tohoto blogu

Poslední den ve škole!