Dnešek byl super :) :D

Ahoj, zdraví vás Jitka! :) Tak co? Jak se máte? :) Já fajn :) Ája zatím nemá v plánu se sem vracet, tak to tady ještě povedu chvíli já :) Ale na Vánoce tu už bude :) Dnešek byl s Ájou nejlepší :D Trošku vám to shrnu, protože opravdu jsem líná psát dlouhý deníček jako Ája :D Že na to má trpělivost :) :D Dneska jsme spolu hodně blbly :D Byly jsme spolu na záchodech a tam kecaly a smály se a já pocákala Áju vodou :D :D :D Byla to hrozná sranda a taky jsme se tam ze srandy rvaly :D :D Dneska jsme o právu psali čtvrtletní práci a vypadá to na 1 :) A u Áji to samé - říkala že to tam má všechno dobře, kromě jednoho datumu :D Takže obě počítáme s 1 :) A poslední hodinu jsme byli na počítačích a mohli jsme si dělat co chceme a já a Ája jsme dělaly blbosti na jejím iPhonu a hrozně se smály až jsme se tam úplně rvaly, až na nás všichni koukali :D No jo, to jsme prostě my :D A učitelka říkala známky ze čtvrtletky z dějepisu a obě máme za 1 :) Byly jsme hrozně rády :D Pak jsme šly já, Ája a Lenča D. na oběd a byl vynikající :) Zanedlouho jsme se rozloučily a já běžela na trolejbus a Ája a Lenča šly spolu na autobusák :) Byl to vážně skvělý den a společně se těšíme na zítřek, bude nějaká 2-hodinová přednáška :D Ája mi poslouží jako polštářek - budu na ní spinkat :D :D :D Tak to by bylo asi vše a můžete napsat do komentářů co jste dneska podnikali vy :) :D

Komentáře

Populární příspěvky z tohoto blogu

Poslední den ve škole!