Dnešek luxus :D

Ahoj, zdraví vás opět Jitka! :D :) Dnešek byl opravdu luxusní :) Měli jsme jen 3 hodiny, protože nám 4. hodina odpadla :D 2 hodiny byly počítače a 3. chemie :D Počítače byly fajn a psali jsme všema deseti na známky a mám za 1 :) Ája-Neferča také :) Abych pravdu řekla, Ája je v tom psaní všema deseti snad nejlepší ze všech :D Ale já po ní :3 :D O chemii učitel zkoušel a vyzkoušel 2 holky od nás ze třídy, co propadají..Gabču a Simču a obě opět za 5 -_- Nechápu jak mohou propadat! A pokud se jim nechce učit, tak neměly chodit na střední školu :) A když jsme měli volnou tu 4. hodinu tak my máme ve škole volnočasové aktivity (místnost) a tak jsme si šly půjčit pálky a šly jsme hrát stolní tenis (já, Ája a Lenča D.) :) Byla to neskutečná sranda a já byla s Ájou proti Lenče :D Dost jsme se u toho nasmály a zábava byla neuvěřitelná :D Hlavně Ája to střílela nejvíc do vzduchu a napálila to do větráku na stropě, pak do repráků a spoustu dalších věcí div něco nerozbila :D :D Hrozně jsme se smály :D Pak jsme si zahrály na tabuli šibenici :D Bylo to taky prima :D Potom jsme šly už odevzdat pálky na sekretariát a najednou nás zastavil matikář a on takový: Jste si byly zahrát stolní tenis, jo? .. A my: Noo, byly :D .. A on: A jste v tom dobré? .. A my: Noooo (smích) .. a Ája: Joooo jsme!!!! (no já myslela že ji zabiju :D) .. a matikář: Nechcete si se mnou zahrát? .. no tak jsme souhlasily :D Bylo to opravdu zábavné a hodně jsme se ztrapnily, protože jsme totální amatérky :D :D Ale všichni jsme se velice pobavili a matikář nám navrhl, že můžem hrát častěji :D Tak ok :D :D Budeme každý pátek hrát :D A jak jste dnešek prožily vy?

P.S.: Ájinka se vrátí někdy na začátku prosince :)
Pro informaci..Áju nazývám Ájinkou :3 Je to roztomilý :3 a jí to někdy rozčiluje :D

Komentáře

Populární příspěvky z tohoto blogu

Poslední den ve škole!