
Ahoj, přináším další deníček. :D Kdo si ho nechce číst, tak nemusí. :) Včera ke mě přijela moje kamarádka Sabča z vedlejší vesnice..bydlí asi 2 km ode mě. :D Hned jsme se přivítaly a šly ke mě domů. Sabča obdivovala moje panenky a věci s MH. :D A potom věci W.I.T.C.H., Winx a tak. :D Potom já jsem popadla svůj iPhone a Sabča svůj tablet a hrály jsme naši nej hru - Pixwords. :D Pak jsme šly k počítači a hrály jsme různé hry a nejvíc jsme se nasmály u Bubble Trouble. :D A dívaly jsme se na internetu na Simpsonovi. :D Potom jsme šly ven a nafotily nějaké fotky. :D A doma to stejné. :D Mazlily jsme se ještě s mým kocourkem Čertíčkem. xD Po chvilce jsme se rozhodly, že by u mě mohla Sabča přespat. :D Zeptaly jsme se mého taťky, jestli to bude možné a on že jo, ať si děláme co chceme, že jemu je to jedno. :D ;) Tak jsme šly k Sabče domů, kde si sbalila věci a pak mě provedla po bytě. :D :) Já si tam pak hladila Sabčinýho kocourka Filipa a králíčka, který už nevím jak se jmenuje. :D A obdivovala jsem aquarium s rybičkama. :D Už byla docela velká tma, tak jsme vyrazily na takovou menší noční procházku :D A to do obchodu. :D Koupily jsme si Pepsi a Coca Colu v plechovkách. :3 Když jsme se vrátily, tak nám Sabči mamka dala nějaké jídlo, úplně jsme se nacpaly. :D Zanedlouho jsme sedly do auta a jely ke mě. :D U mě jsme pařily na kompu a smály se. :D Hrály jsme hry na superhry.cz a hrály jsme Operace..:D No za moc tohle!!!! :DDDDD Nechutný docela..xD A taky jsme hrály hry se Simpsonovejma..:333 Bylo to super. :D A Sabča nehtíc strčila do čaje a ten se vylil. :D A hned takový výtlem. :D Tak jsem na to hodila utěrku. :DDD Také jsme si uspořádaly pyžamovou párty a fotily crazy fotky. :DDD Ty pyžamové fotky vám sem radši dávat nebudu, jsou opravdu šílené..:DD Vzhůru jsme byly nějak do 4 hodin ráno a pak jsme v mžiku usnuly. :D A dneska jsme se koukaly na Simpsonovi ve filmu atd. :D A blbnuly jsme u oběda..ale dnešek už radši rozebírat nebudu. xD




Komentáře
Okomentovat