Dnešek 11. 12. 2014

Ahojky, dnešek byl na 100% užitý a jeden z nejlepších středoškolských dnů. :)

Ráno jsem se na zastávce sešla se Sabčou, Míšou-Jájou (říkáme jí tak) a Eliškou. :) Kecaly jsme a já a Jája jsme se hodně zapovídaly a fakt si rouzmíme čímdál víc.. mi to tak připadá. :3 Když mi přijel autobus, tak jsem s holkama rozloučila. :)
Do školy jsem potom šla s Lenčou D. a hned ráno jsme jsme smály. :D Dneska jsme se neučili..měli jsme jazykový den. :)
1. hodinu jsme se rozdělili na skupiny (já byla s Lenčou D., Jitkou, Adamem a Natkou). 2 skupiny měly na starosti angličtinu a další 2 němčinu. :) Naše skupina měla na starosti angličtinu. :D Měli jsme chodit po škole a na lepící papírky psát různá německá nebo anglická slova a lepit je na ty věci, které napíšeme v německém nebo anglickém jazyce. :) Byla to zábava a všechny to hodně bavilo. :D Jedna holčina znaší třídy-Sára nalepila ty papírky na kamery. :DDD A někdo i na záchodová prkýnka. :D Fakt to bylo super. :) Pak jsme šli do třídy a poslouchali jsme německou písničku a měli jsme doplňovat chybějící slova do papíru, na kterém ta písnička byla. :D Potom jsme všichni odešli do počítačových učeben, kde jsme si měli utvořit skupinky (Já byla samozřejmě s Lenčou D. a s Jitkou). Měli jsme si vytvořit německý projekt. Mohli jsme si vybrat cokoliv - německá města, německá jídla. německé památky atd. :) My jsme udělaly projekt o německým městech. Mezitím co Jitka hledala různé zajímavosti, tak já s Lenča D. jsme dělaly nadpis a hodně jsme se u toho pobavily. :D Pak jsme si šly vytisknout obrázky těch měst a ti, co šli do kina na Hobita, už museli jít. Mezi ty lidi patřila i Jitka. :D Mohli jsme si vybrat - film v angličtině v kině..Hobit a nebo německý film ve škole..Im Juli :) Já a Lenča D. jsme se domluvily, že zůstanem ve škole a do kina nepůjdem. :D A jelikož jsme ještě neměly hotový ten projekt, tak jsme si ho ještě dodělávaly. :) Jedna holčina z naší třídy-Anet L. .. ta si ho taky dodělávala. :) Bylo to úžasný a s Lenčou jsme se hrozně smály. :DDD Jsme na tom projektu pak nějak rozmazaly jednu fixu a tak jsme to pak upravovaly. :D A pak jsme to zas nějak rozmazaly a vyprskly jsme smíchy a to nás tam ještě hlídala učitelka a my se tam smály. :D Tak jsme to ještě upravovaly.. no je to tady těžký popsat, co jsme s tím všechno vyváděly. :DD Pak jsme ten projekt nějak popatlaly v rohu lepidlem..:DD Tak Lenča to tam škrabala a gumovala, ale nic :D Tak jsme tam nakonec nakreslily německou vlajku..:D Kreslily jsme jí takovejma silnejma fixama..:DD A děsně smrděly a já takový: Fuj, ty fixy ale smrděj a už jsme zase vyprskly smíchy a učitelka na nás jen koukala. :D Ani si nedokážete představit, kolik legrace jsme si užily u toho projektu. :D Až nás učitelka kolikrát upozornila..:DDD A ten projekt jsme dělaly ještě na takové velké plátno a tak jsme u toho ležely na zemi..:DD A vždycky přes to všichni skákali a my se tomu děsně smály. :DDDDD Jo a hodně potěšilo, když jsme si povídaly se spolužačkou Anet L. a ona nám řekla, že vypadáme jako ty úplně nejúžasnější a nejlepší kamarádky a že si myslí, že jsme. :)) Hrozně nás to potěšilo, protože já a Lenča D. jsme fakt výborná dvojka. :) Když jsme ten projekt dodělaly, tak jsme si sbalily a šly jsme na ten film Im Juli do zasedací místnosti. :D Ten film byl pecka. :DDD Bylo to srandovní a hodně jsme se pobavily. :D Pak jsme šly spolu na oběd, který nám moc chutnal. :) I u oběda jsme se smály. :D Pak jsme šly do parku a asi 10 min. jsme vybíraly lavičku, na kterou si sednem. :DDD Lavičky jsou tam na každym rohu, ale u každé se nám něco nezdálo. :DDDD Pak jsme konečně našly tu ideální. :D Zanedlouho za náma přišly holky ze třídy-Sabča a Natka a kecaly jsme. :D Zanedlouho zase odešly. xD S Lenčou jsme se hrozně smály a pak za náma přišel matikář a zakecal se s náma snad na 20 min. :D Ptal se nás na naše záliby, jak se nám zatím líbí na střední, který předmět nás nebaví a tak. :D Bylo to fakt super a ten matikář nám normálně TYKAL!!! .. No já vím, že většině to přijde normální, protože jste skoro všichni ze základky, ale na střední učitelé studentům vykají. Ale on nám tykal a byl to zvláštní pocit. :D Když matikář odešel, tak jsme se zase smály. :D A kolem nás chodil nějaký kluk v brýlích (docela hezkej :D) a pořád na nás koukal. :D A připadalo nám, jako kdyby nás kreslil. :DDDDDDDDDDDDD Ale to snad ne. xD Pak kolem nás šel nějaký kluk s předkusem a nám to přišlo hrozně vtupný a tak jsme vyprskly smíchy. :D Nj, my se pořád smějeme. :D
Potom už jsme pomalu šly na autobus, tak jsme zase kecaly a smály se. :D Když mi přijel autobus, tak jsme se rozloučily a pak jsem Lenči z autobusu zamávala. :)

Byl to dokonalý den a ani si neumíte představit, kolik srandy dneska bylo. :)
Lenča D. je prostě nejlepší! :)

A jak jste dnešek prožili vy? :)

Komentáře

Populární příspěvky z tohoto blogu

Poslední den ve škole!