Dnešek 13. 12. 2014

Ahojky, dneska jsem byla s mojí úžasnou kamarádkou Míšou-Jájou venku. :) Zkusím to trošku zkrátit, nechce se mi zas psát sloh. xD Jinak jsme prima duo.. já jsem Ája a ona je Jája. :D
Sešly jsme se na polovině cesty. :) Bydlíme od sebe jen 2 km. :) Přivítaly jsme se a kecaly jsme, šly jsme směrem k vesnici, kde bydlím já. :) Pak jsme si šly sednout do čekárny a začaly jsme si dělat prdel z jednoho kluka a byla to fakt sranda a měly jsme dobrý stěry. :D Neřešte, ale bylo to fakt vtipný. :D Asi po hodině jsme se vydaly do vesnice, kde bydlí Jája a mě zavolal můj kluk Martin, jestli nechci jít ven. :D No tak jsem řekla, že jsem venku s Jájou a on že aspoň na chvilku. :D No tak jsem řekla, že OK. :D Pak jsme s Jájou ještě dělaly kraviny běžely jsme z jednoho velmi strmého kopce dolů a držely jsme se. xD Byl to fofr. :D Pak jsme prolízaly různym roštim, až jsme se dostaly na nějakou cestu a došly jsme k silnici a dost jsme se pobavily. :D Zažily jsme spoustu srandy, ale nebudu to sem psát! xD Pak jsem spatřila Martina, tak jsem se s ním přivítala a Jája nás nechala chvíli o samotě no. xD No nějak čtvrt hoďky..:D Chudáček, ale svěřila jsem jí iPhone, tak si na něm mohla něco dělat. :D Potom když Martin odjel, tak jsme se zase my dvě procházely. Šly jsme ke koupališti a poslouchaly jsme písničky. :D Najednou jsme uviděly že tam běhaj nějací velcí nejspíš psi.. jeden černej a další bílej..:D Začaly jsme se jich docela bát a už byla docela velká tma. :D Tak jsme pak raději šly pryč. :D U toho koupáku je to za tmy děsivý a ještě jsou tam samý lesy. :D Pak nás napadlo, že zavoláme naší kámošce Sabině a že se jí schováme a pak na ní vylítnem a zařveme PŘEKVÁPKO!! :D .. To jsme podnikly a bylo to dost vtipný. :D Vydaly jsme se na *náves* a tam jsme šly k velkému vánočnímu stromečku (lépe řečeno stromu :D) a obdivovaly jsme světýlka a pak je tam ještě malý betlém (pro děti kreslený) no a tak jsme se u něj vyfotily. :D A dělaly jsme samé kraviny. :D Pak jsme si do toho betlému vlezly a nafotily pár fotek. :D Přišla tam nějaká babička a my na ní takový: *My tady uklízíme jen bordel :D* (tak jasně :DDD). Bylo to dost vtipný a dusily jsme smích. :D Pak jsme se šly my 3 projít a Sabina už šla domů a mě pak Jája šla doprovodit. Ta cesta byla dost strašidelná, nebylo vidět na krok a nejhorší to bylo u takovejch temnejch lesů. :D Pořád jsem svítila baterkou na mém iPhonu na každý strom atd. :D Dost jsme se bály. xD Na polovině cesty jsme se rozloučily a celou dobu si pak volaly, než jsme každá došly domů. :D A já jsem na chvíli úplně zkaměněla.. najednou se předemnou vynořil nějakej chlap.. byl to šok :D Naštěstí si mě vůbec nevšímal. xD Tak jsem to hned oznámila Jáje, ať zrychlí.. že jde na ten směr nějakej chlap. :D Ta se úplně zděsila. xD Ale naštěstí jsme každá došly domů výborně. :)) Dnešek byl fakt cool den. :)





Komentáře

Populární příspěvky z tohoto blogu

Poslední den ve škole!