Dnešek 22. 12. 2014

Ahojky! Dnešek byl úžasný den! :) Jela jsem za mojí milovanou spolužačkou a kamarádkou Jitkou. :)
Když jsme se sešly, tak jsme se obejmuly a vyrazily jsme do čajovny. Už dlouho jsme se domlouvaly, že si dáme čaj s názvem ŽIVÝ MRTVÝ. :D Tak jsme si ho teda daly. :D Ta paní se nás ještě ptala, jestli jsme si tím opravdu jisté. :DDD My jsme řekly, že ano. :D Chvíli jsme kecaly a smály se a pak nám donesla ta paní ty čaje. :D Byly podložené destičkou, která vypadala jako hrobka. :D A ty konvice byly smrtelné. :DDDD Chvíli jsme strnuly no. xD Dlouho trvalo než jsme se dokázaly napít. :DD A divně to vonělo (spíš smrdělo) :D Něco jako když jste na hřbitově no. :D Napily jsme se a chutnalo to jak ten hřbitov no. :D Já jsem došla pro cukr a pořádně jsme si to pak osladily a už to bylo o dost lepší. :D Ale byly jsme pak dost rozjetý a smály se na celou čajovnu. :D Hlavně jednomu obrazu. :DDDDDD A dělaly jsme z mojí konvice kabelku..:D No neřešte :DDD Když jsme to konečně dopily, tak jsme vyrazily na náměstí, kam měl přijet vánoční kamion Coca-Cola. :) Bylo to úžasné. :) A byla tam s náma ještě Jitčina mamka, která je moc milá. :) Když kamion přijížděl, tak já to natočila. :) Pak jsem tam udělala pár fotek. :D A Jitka mě vyzvedla ještě do vzduchu a já nafotila pár fotek a hodně dobře jsem viděla. :D Náměstí bylo plné lidí a byl tam prostě člověk na člověku.. nedalo se tam ani moc hejbat. :D S Jitkou jsme se ještě vyfotily s jedním Santovym skřítkem (s jednou slečnou). :DDDDD Byla oblečená jako Santa prostě. :DDD A ještě jsme všichni volali Santu... všichni řvali naráz: SANTOOOO!! :DDDDD bylo to fakt super. :D Hlavně s Jituš..:3 Jsme se celou dobu držely kolem ramen a byly jsme prostě jak sestry. :* Potom jsme už pomalu odcházeli a já se seznámila s Jitčiným bratrem a jeho kámošem. :D Jsme pak šly ještě pošeptat své přání k vánočnímu stromu na náměstí. Vždycky každej si měl vduchu říct svoje přání a zazvonit na zvoneček. :D S Jituš jsme si přály to stejný (Neřeknu co, tajný ;)) A ještě nás Jitčin brácha vyfotil u toho vánočního stromu. :)) Pak nám Jitčina mamka koupila párky v rohlíku. :) A všichni mě šli vyprovodit na autobusák, kde se mnou čekali. :) Když mi přijel autobus, rozloučili jsme se a pak si zamávali. :) Byl to fakt perfektní den, nepíšu sem všechno, něco si přeci chceme nechat pro sebe. ;) A navíc tento článek je už dlouhý dost. :D Tak zatím!!! :)




S Vánočnim skřítkem :DDD



Komentáře

Populární příspěvky z tohoto blogu

Poslední den ve škole!