Krásný Silvestr a šťastný Nový rok 2015! :)
Ahojky, tak a je to tu! Poslední den v tomto roce. :( Je mi to docela líto, protože tento rok byl prostě úžasný. <3
Tento rok utekl teda jako voda... vždyť nedávno jsem si ještě stěžovala, že si na psaní roku 2014 nezvyknu a že chci aby byl pořád 2013 no a hele..za chvíli je tu 2015! :D Roky utíkají hrozně rychle..
Ráda bych rok 2014 v tomto článku shrnula. :)
V tomto roce jsem POZNALA plno úžasných lidí, které mám strašně moc ráda. <3 (Jituška, Jájinka, Lenička, Tomáš, Filip, Liduška, Kiki a další..)
Měla jsem čest poznat osobně další blogerky. :) (Terka, Emma, Sany..)
Byla jsem na úžasných výletech nebo někde na návštěvě u někoho z daleka (Brno, Červená Lhota, Máchovo jezero-Doksy, Níhov, Rosice, Koryčany, Valtice, Lednice..)
Získala jsem další přírůstky do mé MH sbírky. :D
Tento rok jsem docílila mého velkého snu...začala jsem vlastnit věci od Applu! :3 iPhone 5s gold a MacBook Air 13. :)) <3
Dalo by se toho vypsat spousta, ale tohle je to to nejdůležitejší. :)
Už se strašně těším na to odpočítávání času do Nového roku. Jsou to vždycky takové nervy a takový divný a stresující pocit, který zažijete jen 1 do roka (logicky). :D
ZKRÁTKA:
I když jsem zažila i dost těžké chvíle, rok 2014 byl nejlepší v mém životě...
Užijte si dnešní den a pořádně to oslavte! :) A šťastný Nový rok 2015! <3
Komentáře
Okomentovat