Návrat :)

Čus, bambus! :D Ano, vracím se! Chtěla bych poděkovat mé milované spolužačce Jitce, že to tady za mě vzala. :)) Tento blog mi začal chybět no. :D Možná jste si všimli, že už tu nemám Affs a to z důvodu, že mě nebaví chodit asi na 20 blogů, tak si udělám nový seznam a dám si tam:

MH Zuzka - Její komenty snad vždy potěší a komentuje snad každý článek. Moc skvělá holka, mám jí ráda a určitě mi v Affs nesmí chybět. :)
Cleopatra - Hodně mi na blogu komentuje a je to bezva kamarádka, se kterou se znám nějak přes 2 roky. :))
○Lagoona○Blue○ - Komentuje mi na blogu a prostě by bylo blbé si ji odendat z Affs po tom všem, co jsme spolu prožily. ;)) Hlavně rok 2013 :3 Však všichni víte. ;)

Ano, stačí mi jen tyto. Časem si určitě přidám další. :)
Možná jste rádi, že jsem se vrátila, možná ne. To už je vaše věc. :))

Chtěla jsem se dneska ozvat už dřív, ale každé pondělí máme dlouhou školu a navíc jsem byla s mojí kamarádkou na bruslení. :3 A jsem dost vyčerpaná.. první dvě hodiny tělocvik, kde jsme skákali přes kozu, cvičili na hrazdě, na žebřinách a hráli míčové hry. -_- A pak hodně stresující písemka z matematiky, ale dala jsem to..:)) No a na závěr to bruslení no. :D Ale to vás stejně beztak nezajímá..:DDD Nj, ráda se rozepisuju :D
Tak zatím, mějte se. :)

Komentáře

Populární příspěvky z tohoto blogu

Poslední den ve škole!