Poslední školní den v roce 2014 aneb začínají nám vánoční prázdniny!

Ahojky. A je to tu! :) Dneska se šlo naposled do školy v tomto roce. :) Dneska to bylo ve škole hrozně dojemné. Všichni jsme si přáli nádherné Vánoce a šťastný Nový rok. :) Abych pravdu řekla, chtělo se mi chvilkama brečet. :D Hlavně když jsem se loučila s mýma nejúžasnějšíma spolužačkama Lenčou D. a Jitkou. :)) S Jitkou jsme šly dát ještě dárky našim nejoblíbenějším učitelům, které jsme kupovaly spolu. :) Nechaly jsme si zavolat matikáře a každá jsme mu předala dárek. :) Je to opravdu úžasný učitel a na vysvědčení mám matematiku mezi 1-2 a to mi vždycky matematika ničila vysvědčení. :D A to vše díky jemu, že to umí tak perfektně vysvětlit. Však jsem mu to od srdce řekla, že je to perfektní učitel na matematiku. :) Byl hrozně rád a mě a Jitce podal ruku a zase nám popřál Veselé Vánoce a šťastný Nový rok. :) A ještě říkal, že doufá, že budeme spolu pořád takhle za dobře. :) Pak jsme šly dát dárek naše úplně nejoblíbenějšímu učiteli, ale bohužel už nebyl ve škole. :/ Ale naše milá třídní učitelka mu to předá. :) Jsme zvědavé na jeho reakci, co nám pak ve škole řekne. :DDD (y) S ním je nejlepší sranda a hází po nás křídy a říká celé třídě že jsme parchanti a že nám zlomí ruku atd. :DDDD On je prostě božííí a je s ním fakt sranda a nejlepší jsou jeho stěrky. :DDD No to by jste ho museli poznat. :D A navíc je hezkej. :3 :D No nic..:DD Musím uznat, že mi o prázdninách bude škola chybět, už teď mi chybí..:DDD Chybí mi hlavně spolužáci a i učitelé. :DD Tahle střední je prostě nejlepší, na jakou jsem kdy mohla jít! ♥
Jinak jsem dostala nádherné dárky od mých nejlepších přátel, co jsem kdy poznala a nikdy bych je nevymněnila. :)
Od Jáji H. jsem dostala nádherný skleněný rámeček na fotku (Dám si tam naší společnou fotku :3) a fialový balonek. :D
Od Elišky K. jsem dostala náhrdelník s nápisem Love a náušnice. :)
Od Jitušky B. jsem dostala úžasný hrníček, která je jakoby sovička. :D + Lžička k tomu a pak jsem dostala takovou hvězdičku, kterou Jituš osobně dělala. :)
Od Leničky D. jsem dostala takovou železnou krabičku a v ní plyšáček, sladkosti..:) + Nádherný obrázek pro mě :)
Dám vám sem i fotky. :) Pokud je chcete vidět, tak klikněte na C.Č.! Budu ráda, když se podíváte. :)


Od Jáji H.:
(Hodně jsem byla překvapena z obalu W.I.T.C.H., do kterého mi Jája zabalila dárek. :3 W.I.T.C.H. mám moc ráda a bylo to příjemné překvapení. :3)







Od Elišky K.:


Od Jitušky B.:

Od Leničky D.:



A všechny dárky :):

Mám z dárků velikou radost a hlavní je, že jsou od srdce. :) Dnešek byl fakt skvělý a ještě jsme měli takovou přednášku a já a Lenička D. jsme se tam pořád smály. :D :D Ale nejhorší bylo to loučení, nějak 14 dní se neuvidíme :( Jsme se pevně obejmuly.. Bude mi smutno..ale i tak jsem ráda, že jsou vánoční prázdniny a navíc se blíží Vánoce. :3

A co jste dostali vy od svých kamarádů? :)

Komentáře

Populární příspěvky z tohoto blogu

Poslední den ve škole!