První sníh :)

Ahojky, dneska napadl 1. sníh v této 2. polovině roku. :)) Je to moc skvělé a miluji zimní krajinu. :)
Ale bohužel v našem kraji je plno uzávěrek a je hodně popadaných stromů kvůli sněhu. A strašné námrazy. :/ Dneska jsme se museli dostat do města, kam chodím na střední, přes dálnici D1. Protože ten směr, kterým jezdíme byl uzavřený... A autobusy mají hrozné spoždění a některé vlaky vůbec nejezdí. Je to šílené no..poslední dny jen samé havárie, stromy na silnici..děs no..-_- Ale jsem ráda, že je sníh a snad bude i na Vánoce. :)

Máte také rádi sníh? :) Je u vás už také nasněženo?
Moje Abbey je ze sněhu celá nadšená. :D

Komentáře

Populární příspěvky z tohoto blogu

Poslední den ve škole!