Vánoce jsou tady!

Mnoho štěstí v kouzlu vánoc,
v záři světel stromečku,
ať zdraví, láska a klid,
zavítají i do Vašeho domečku.
Lásku, radost na Vánoce,
také štěstí v novém roce.
Ať Vás láska stále hřeje,
z upřímného srdce přeje Neferča.


NÁDHERNÉ VÁNOCE VÁM PŘEJI A HLAVNĚ HODNĚ DÁRKŮ. VEČER VÁM SEM NAPÍŠU, CO JSEM DOSTALA. :) MĚJTE SE NÁDHERNĚ! :)
Dnešek si všichni musíme naplno užít. :) Už se těším, jak budu hned ráno kolem 10. hodiny rozesílat vánoční SMS s přáníčkem. :3 :) A na zdobení stromečku.. vím, že všichni zdobíte stromeček den před Vánoci atd., ale u nás je zvykem ho zdobit přímo na Štědrý den. :) A strašně se těším na štědrovečerní večeři a hlavně na dárky! ♥

A tady jedna nádherná vánoční písnička, kterou poslední dobou poslouchám často. :) :D


Tak teda ahooooj! A POZOR NA KOSTI! Pokud budete mít rybu..:D

Komentáře

Populární příspěvky z tohoto blogu

Poslední den ve škole!