Návrat :)

NÁVRAT! :)

Ahojky, tak jsem tu zase! :D Už mi tenhle blog docela začal chybět a koukám, že mi sem chodí pořád docela hodně lidí, přesto že jsem byla teď neaktivní a toho si opravdu hodně vážím. :) Od téhle chvíle se pokusím být na blogu více aktivní. :) Teď máme jarní prázdniny, tak na to bude čas. :) A navíc blog bude 5. února slavit 3 roky! Nemohu tomu ani uvěřit. :D Chtěla jsem se ozvat včera, ale nešlo to, byla jsem u kamarádky a neměla jsem čas na psaní článku. :D

Tak já tedy doufám, že jste alespoň trošku rádi, že jsem se vrátila. :) A pokud ne, tak nevadí. :)
A můžete mi psát do komentářů nápady na články, budu ráda. :)
Jo a co vysvědčení? U mě výborné.. mám 4 dvojky, jinak samé jedničky a to jsem na střední opravdu nečekala. :D Mám strašnou radost. :) :D
Tak to bude asi vše...:))
Zatím ahoj, Vaše Neferča. :)

Komentáře

Populární příspěvky z tohoto blogu

Poslední den ve škole!