Pozastavení..
Ahojky, nerada to říkám, ale pozastavuji blog. Vrátím se sem, ale nevím kdy. :) Zkrátka, už mě to tu moc nebaví...nebo lépe řečeno MH mě už moc nebaví. Už i blogování nemá u mě 1. místo jako vždy. :)
Teď mám jiné zájmy. Popravdě řečeno-radši se učím než bloguji. Chci mít ty nejlepší známky. :) Střední mě hodně baví a vždy když přijdu domů, tak chci zase do školy. :D Na vysvědčení mi teď vychází jedničky a čtyři dvojky a to úplně koukám. Na základní škole se mi na vysvědčení připletly i trojky, ale teď je to prostě něco jiného. Lepší učitelé, lepší škola, lepší učení, lepší spolužáci..:) Hlavně ten úžasný kolektiv.. jsme jak rodina. :))) Celá střední je lepší než základka. :) A teď o hodinách chytám výtlemy (hlavně od včerejška)..:D Od včerejška totiž sedím v lavici s Leničkou D. a my dvě se pořád smějeme. :D A ona mě pořád rozesmívá a je to fakt děs, když na vás ještě kouká učitel. :D :D
Také teď raději chodím ven s kamarádkami (např. s Jájou, Eliškou..) O hodně lepší než trčet doma u notebooku, MacBooku, PC či tabletu. :DDD
Takže proto blog pozastavuji, asi se tu zas objevím na konci ledna. :)) Snad vám to nevadí a neodeberete si mě z Affs, tak se mějte krásně a zatím ahoj. :)
Komentáře
Okomentovat