Blog slaví 3. narozeniny! + Mám novou EAH

Ahojky! Dnes je významný den, pro tento blog. Jsou to už neuvěřitelné 3 roky od založení tohoto blogu. :) Jsem moc ráda, že tento blog tak dlouho vydržel a že tu mám pořád docela slušnou návštěvnost. :) Aktivita je sice už docela nízká, ale je to bohužel tím, že prostě nemám čas. Nemám už ani čas o těch prázdninách. :D A není co přidávat. Ráda bych fotila panenky, ale jsem prostě zaneprázdněná. :D A mám důležitější věci na práci než je focení panenek. :D (to pro mě např. před rokem neexistovalo) Ale dneska jsem dostala novou panenku EAH za vysvědčení..za chvíli se dozvíte jakou. :) Ráda bych sem fotila i EAH panenky, když bude ten čas. :) Tak mi na to napište názor, co na to říkáte. Děkuji. :) Snad vám to nebude vadit. :) Blog bude pořád o MH, jako byl, je a bude. :) Zítřek si udělám celý volný a nafotím moji nejnovější panenku EAH a udělám obrázkové video. :) Už jsem na YT dlouho zas nic nepřidala a měla bych to fakt dohnat. :D Tak to by bylo k tomuto vše a já bych chtěla mému blogu popřát, aby oslavil i svoje 4. narozeniny! :D

A teď přejdeme k té EAH panence. :) Chcete vědět jakou jsem dostala? Tak klikněte na C.Č.! :)


CERISE HOOD BASIC! :)

Strašně jsem si ji přála. :) Je to moje 3. nejoblíbenější EAH. :)) Prostě jsem ji musela mít a rodiče se mi sami nabídli, že si mohu za vysvědčení ještě něco objednat. :) A Cerise jsem našla na jednom mém oblíbeném internetovém hračkářství za slušnou cenu. Stála mě 457 Kč. :) Takže to vůbec není špatné. :) Panenky už sice nesbírám, ale Cerise mi ve sbírce opravdu nesměla chybět. :)
A teď fotky.. :)


Moje všechny EAH :)

Komentáře

Populární příspěvky z tohoto blogu

Poslední den ve škole!