Informace.: Nová spoluadminka?
Ahojky, lidi!
Jsem nová spoluadminka tohoto blogu a velká kamarádka hl. adminky Neferči. Budu se podepisovat Niccol. Jinak abyste o mně věděli trochu více tak tu mám 25 faktů o mně.:
- Jmenuji se Nikoletta
- Je mi 14 let, v listopadu 15 :3
- Jsem zrzka
- Miluji zvířata
- Doma mám celkem 5 zvířat
- Mám modré oči
- Miluji hudbu
- Radši mám otce než matku
- vymýšlím různé akcie
- Nesnáším tělocvik
- Mám ráda grafiku
- Když jsem byla malá tak jsem tkz.: 'studovala' dinosaury
- Nevím čím bych chtěla býti v dospělosti, ale chtěla bych být ředitelkou firmy, či herečkou
- V dospělosti se plánuji přestěhovat do Angie
- Mám 17 monsterek
- Ráda fotografuji
- Co miluji nejvíc.: Když u nějaké kamarádky spím či ona u nás a díváme se na horory, komedie apod.,
- Co nesnáším.: Zlé lidi
- Mé kořeny sahají až po Španělsko
- Moje nejolíbenější písnička je ''Algo suena mi''
- Nesnáším Nymburk :D
- Můj nejoblíbenější film.: nevím
- Moje nej barvy.: zelená, modrá, růžová a fialová
- Jsem ve znamení štíra
- Mám ráda i čtení
Já doufám, že jste si něco z mých faktů vzali, protože dám asi nějakou
grafickou soutěž a tam bude o znalostech o vše o mně víte!. :D
(zdroj.: Google)
Komentáře
Okomentovat