Plány na LÉTO!!! :)

Ahojky, lidi!
Dnes rodičům přišlo na e-mail věci co budu potřebovat na tábor! Bylo tam snad 100 věcí! A to jsem zkušená asi z 6 táborech. Každopádně jedu do Míreče. Pojedu tam za měsíc. Hodně se těším!" Budeme tam dělat moji nejoblíbenější činnost 'zpěv'. Vezmu si s sebou notebook, DVD přehrávač a flashku. Flashku z důvodu toho, že máme mít různé karaoke a samozřejmě, že místo DVD. Nahraji si tam hl. Paranormal Activity. Úžasný.
Kam půjdete v létě vy?
(zdroj.: Niccol)

Komentáře

Populární příspěvky z tohoto blogu

Poslední den ve škole!