Vysvědčení + Zítra se sejdeme s Niccol!

Ahojky! Po dlouhé době Vás zase zdravím já hl. adminka Neferča! :-D :-) Moc na tento blog nemám čas a navíc ani nemám nápady na články a už to není můj největší koníček, jako dřív byl. :-)


Jinak co vysvědčení? U mě úžasnééé! :-) Prospěla jsem s vyznamenáním! :-) Pro některé, kdo to neví: Jsem v prváku na střední škole. :-) ... Takže jsem na sebe docela pyšná, protože to jsem fakt nečekala. :-) Za vysvědčení mi můj taťka koupil knížku Útěk z Osvětimi! :-) Takovouhle knížku jsem si moc moc moc přála, takže z ní mám velkou radost! :-) Navíc nejspíš o těchto prázdninách se do Osvětimi dokonce podívám - to mám také slíbené za vysvědčení. :-) Takže se moc těším. :-) A mamka mi také něco slíbila za vysvědčení a říkala, ať se nechám překvapit, tak jsem dost zvědavá. :-D A bratranec mi dal před chvílí čokoládu. :3 :-D

A konečně už máme také prázdniny! Skoro všechny školy už měli vysvědčení v pátek, ale my až dneska! Ale vůbec mi to nevadí..včerejšek byl takový příjemný a oddychový den. Hráli jsme stolní tenis a byli jsme s naší třídní na kafi. :-)
A další zpráva! S mojí spoluadminkou Niccol se zítra poprvé sejdeme! Přijede ke mě..:-) Takže se moc moc moc těším! :-) Určitě můžete čekat deníčky, které píšu vždy, když jsem s nějakou blogerkou. :-)

Tak se zatím mějte a zítra se společně ozveme! :-)

Komentáře

Populární příspěvky z tohoto blogu

Poslední den ve škole!