21.7.-26.7.2015 (Blogerka Sany u mě) <3
Ahojky, zdraví Vás Neferča! Vždy když je u mě nějaká blogerka, tak Vám sem píši deníčky po jednom článku. Teď jsem se rozhodla, že více dní shrnu do jednoho článku. :-) Pokusím se každý den opravdu co nejvíce shrnout, abyste se nezděsili nad článkem, jak je dlouhý a tímpádem byste ho beztak ani nečetli. :-D Tentokrát byla u mě bývalá MH blogerka - moje kamarádka Sany (o podzimních prázdninách jsem byla já u ní :-)) Tak jo, jdeme na to..:-D
PRO DENÍČKY KLIKNĚTE NA CELÝ ČLÁNEK!
21.7.2015
Ano, to byl den kdy ke mě Sany přijela. :-) Hned jak jsme se setkaly, tak jsme se obejmuly a vyrazily ke mě domů. Skoro jako každý - Sany obdivovala moje MH panenky. :-D Pak jsme si různě povídaly a Sany si vybalila některé věci. Potom jsme šly na naši zahradu, kde jsem Sany ukázala všelijaké rostliny a naše ovocné stromy. Také jsme se mazlily s mým kocourkem Čertíkem. :-D Poté jsme se vydaly k rybníku, kde jsme se dost nasmály. :-D A pak jsme šly k jednomu křížku a k poli, kde na nás útočila hovada. :'D Tak jsme se raději šly projít vesnicí. :-D Pak jsme byly už jen doma a chatovaly si s různými lidmi. :-D A ponocovaly jsme..:-D
22.7.2015
Vstávaly jsme v 8:30 a šly jsme na snídani, kde jsme kecaly s mojí mamkou. Potom jsme si řekly, že si zahrajeme různé stolní hry. Hrály jsme hru CINK!, Člověče nezlob se, Pexeso, Berušky, Námořní bitvu a Hru na houby. :-D Bylo to fakt super! Pak byl oběd-měly jsme kuře s rýží a obě jsme si na něm pochutnaly. :-) Po obědě jsme vyrazily do vedlejší vesnice na koupaliště, kde jsme si to náramně užily. :-) Plavaly jsme, potápěly se, skákaly do vody..:-D Já tam ještě potkala bývalou spolužačku, tak jsem si s ní chvíli povídala. :-D Pak jsme si šly lehnout na osušky a povídaly jsme si. Po nějaké chvíli jsme začaly dělat šílené selfie. :-D Dám vám sem asi tu nejnormálnější, protože ty ostatní fotky se fakt nedají. :-D Pak jsme se ještě stavily do obchodu pro popcorn, protože jsme si usmyslely, že se budeme dívat v noci na horor. :-D Když jsme dorazily domů, tak jsme si lehly. :'D Nějakou dobu jsme zase chatovaly. :-D Byly jsme už jenom doma, protože venku se to nedalo vydržet (to horko).. U nás bylo kolem 50°C!!! Takže to se fakt nedalo. :-D Večer jsme se tedy dívaly na horor a byl to mazec..:-D A ten popcorn jsme snědly skoro ještě předtím, než ten horor začal, tak jako bezva. :'D Spát jsme šly kolem 1:00 ráno, protože jsme byly opravdu unavené a normálně jsme usly v oblečení, co jsme měly na sobě. :-D Fakt se nám nechtělo převlékat do pyžama. :'D
23.7.2015
Vstávaly jsme v 9:30 a nasnídaly jsme se. Pak jsme chatovaly, povídaly si atd. :-D K obědu jsme měly guláš s houskovým knedlíkem. :-D Potom jsme se vydaly na procházku do lesa ke Sv. Anně, kde jsme nafotily nějaké fotky. Jinak jsme celý den byly doma a odpočívaly. :-D Takový relax. :-D Ale i tak byla sranda..jsme si četly na facebooku různá přiznání a některá stála fakt za moc. :'D A ládovaly se samým sladkým. :3 :'D A v noci jsme měly fakt dobré hlášky. :'D
24.7.2015
Vstávaly jsme v 9:00 a celý den byl opět takový odpočinkový. :-D Ale přesto jsme si užily spoustu srandy a hlavně jsme chytaly výtlemy u jednoho pořadu v televizi. :-D A taky na pár internetových stránkách to stálo za moc. :'D Ale taky nás chvíli byla navštívit 2letá holčička od sousedů..bylo to roztomilý. :-D :-) Také jsme hrály stolní hru - Hra na houby. :-D
25.7.2015
Vstávaly jsme v 8:30 (moje mamka nás vzbudila -_-) a nasnídaly jsme se. Do oběda jsme chatovaly, smály se..:-D Po obědě jsme chvíli odpočívaly a pak jsme vyrazily společně s mými rodiči do ZOO. :-) Velmi jsme si to tam užily a moc se nám to tam líbilo. :-) (i když já jsem tam byla před měsícem se třídou a s mojí nejlepší kámoškou :-D). Skoro ke konci jsme si se Sany koupily zmrzlinu a na památku jsme si koupily plyšáky. :'D Ale jsou fakt ňuňatý! :33 A při cestě domů jsme se stavili v jednom úžasném poli, kam chodím s kamarádkami hodně často (je něčím výjimečné). :-D Potom když jsme dorazily domů, tak jsme hrály stolní hry. :-D Bylo to skvělé a nejvíce jsme hrály Námořní bitvu, děsně nás to bavilo. :-D
26.7.2015
Ráno nás moje máma vzbudila a tím mě dost naštvala, protože se mi zdál úžasný sen! -_- Tento den byl už poslední a to jsme jenom relaxovaly. :-D Dneska jsme prostě nedělaly nic zajímavého. :-D Kolem 15:00 přijeli Sany rodiče, tak jsme si pak všichni sedli ke stolu venku a cca. půl hoďky kecali. :-) :-D Pak jsme se se Sany už jen krásně rozloučily...
Komentáře
Okomentovat