ASK TAG!

Ahojky, lidi!
Hodně lidí se mi na ASKU ptalo na podrobnější otázky. A tak jsem se rozhodla, to sem napsat!


  1. Ahoj, kde bydlíš? - Ahoj! Středočeský kraj!
  2. Kolik máš zvířat? - Dohromady 8
  3. Máš ráda grafiku? - Ano, časem bych si chtěla i otevřít objednávku grafiky.. Kdyby někdo chtěl ;)
  4. Ráda si píšeš s blogerkama? - Ano, a moc ráda! Jsou to moje nejlepší kamarádky!
  5. Kolik máš MH? - Panenek? 17
  6. Co máš vše za elektroniku? - Vlastní?: 3 kulmy, notebook, mobil, USB přehrávač, 2 fotoaparáty, lampičky... :D
  7. Věříš na paranormální jevy? - Ano, věřím.
  8. Jak si užíváš léto? - Upřímně? Před rokem to bylo lepší!...
  9. Máš ráda MH i EAH? - Ano, nejradši bych se vrátila do straších kolejí, když jsem je milovala!!!
  10. Máš ráda značku Apple? - Mám. Rodiče mi nic od ní ale nekoupí!
Toť vše! :), Další otázky vám napíšu při dalším ASK TAGU!
(zdroj: Niccol)
Můj králíček Kája! :33

Komentáře

Populární příspěvky z tohoto blogu

Poslední den ve škole!