ASK TAG!
Ahojky, lidi!
Hodně lidí se mi na ASKU ptalo na podrobnější otázky. A tak jsem se rozhodla, to sem napsat!
- Ahoj, kde bydlíš? - Ahoj! Středočeský kraj!
- Kolik máš zvířat? - Dohromady 8
- Máš ráda grafiku? - Ano, časem bych si chtěla i otevřít objednávku grafiky.. Kdyby někdo chtěl ;)
- Ráda si píšeš s blogerkama? - Ano, a moc ráda! Jsou to moje nejlepší kamarádky!
- Kolik máš MH? - Panenek? 17
- Co máš vše za elektroniku? - Vlastní?: 3 kulmy, notebook, mobil, USB přehrávač, 2 fotoaparáty, lampičky... :D
- Věříš na paranormální jevy? - Ano, věřím.
- Jak si užíváš léto? - Upřímně? Před rokem to bylo lepší!...
- Máš ráda MH i EAH? - Ano, nejradši bych se vrátila do straších kolejí, když jsem je milovala!!!
- Máš ráda značku Apple? - Mám. Rodiče mi nic od ní ale nekoupí!
Toť vše! :), Další otázky vám napíšu při dalším ASK TAGU!
(zdroj: Niccol)
Můj králíček Kája! :33
Komentáře
Okomentovat