Deníček - 1.7.2015
Ahojky, jak už někdo jistě víte, tak jsme se dneska my dvě konečně setkaly! :-) Niccol přijela k Neferče. :-) Když jsme se uviděly, tak jsme hned za sebou běžely a objaly se. :-) Šly jsme k Neferči domů, aby si Niccol vybalila věci. Po vybalování jsme šly za Neferčiným kocourkem Čertíkem. :-) Pak jsme šly na zahradu a tam jsme blbly .. :-D Zanedlouho přišla Neferči mamka a dala nám občerstvení. :-D A potom jsme šly do vedlejší vesnice a tam jsme šly na pole a dělaly jsme selfie. :-D Pak jsme se tam procházely lesem a potom jsme se pomalu vracely dom. Při cestě jsme narazily na balíky, tak jsme na ně lezly a fotily se. :-D Niccol štípl nějaký hmyz, ale naštěstí to je už v pořádku. :-D Pak jsme se celý večer dívaly na filmy a strašně se u toho smály a měly dobré hlášky. :-D Jste měli vidět..:-D :-D A cpaly jsme se sladkostma a třešněma a máme fakt dost. :-D :-D. Teď teprve blogerkám došlo, že mají napsat tenhle článek, takže... :D. Každopádně jsme předávkovaný cukrem a smějeme se všemu a také pořád blbneme s FB. Vsadíme se, že zítřek bude lepší! Dnešek byl odpočinkový. :-D. Zítra se ozveme s novými zážitky! :-) Zatím pa! :-)
Komentáře
Okomentovat