Info
Ahojky, lidi!
Omlouvám se, za svoji neaktivitu, ale mám nový blog o grafice. A také mi onemocněl králíček, má problémy s dýcháním a ne jen to, doktor nám dal injekční stříkačky s antibiotikami a vůbec to nezabírá! A tak dneska jdeme k jinému veterináři. Kájovi je teprve rok a nechci aby zemřel kvůli blbým doktorům. Bohužel nemůžu kvůli tomu jet na jednu párty s kámoškou, takže taky dobré noo... Niccol.
Komentáře
Okomentovat