Jak se vám může zničit sen

Ahojky, lidi!
Tohle je docela hodně naštvaný článek! Takže mně se stalo tohle.: Čekala jsem 3 měsíce na pěvecký tábor.. myslíte si, že můžete tam zazpívat co chcete, no a co udělaj? Chtějí po vás zazpívat Mamma Mia, nejtěžší hity a ještě k tomu chtějí abyste si to nahráli na telefon..to by ještě šlo, ale znáte ten pocit, že když si nahrajete svůj hlas do telefonu, že to tam zní falešně? Tak asi tak, musíte to poslat jestli chcete být v muzikálu a to chci. No tak to mně zase pěkně vypekli..., Nevím jestli tam chci jít, protože chci tam mít vlastní číslo, vlastní zpěv a né nějaký co si kdo řekne!
(zdroj.: Niccol)

Komentáře

Populární příspěvky z tohoto blogu

Poslední den ve škole!