jak si užívám léto?/ informace o blogu

Informace o blogu!:
Ahojky, rozhodla jsem se, že každý článek musí mít min. 4 komentáře. Takže, když článek vydám, tak čekám až tam budou
4 komentáře. Teprve potom, píši další článek. Snad mně chápete ne? :). Toť vše! :)

Jak si užívám léto?
No.. Toto léto je nic moc. Nikam se nepodívám, tedy max. do Míreče. Je velké horko- a to já-- nesnáším!!! Navíc nesnáším sportování a co ti ''zatracení'' rodiče udělají?! No poušlou vás na kole 35 km tam a nazpátek, takže dohromady jsem včera ujela 70 km!!! A málem jsem byla dehydratovaná a oni se mně ještě ptaly jestli si nedělám srandu! -_-.. Co v doufám je to, že se budu setkávat s různými blogerkami! :)... Také jsem vám chtěla nafotit v tomhle počasí monsterky- nemůžu, rozbil se mi fotoaparát!., Co se fakt těším, jak jsem psala, tak na ten tábor!. Budu tam 14 dní a ten 14 den, budeme vystupovat před všemi rodiči a oni to budou vysílat na youtube a i do tv!!!, nevím na jaký kanál, tak se neptejte! :D, Také v mají na tom táboře 'směšné' pravidla. Ani je vám raději nenapíšu, protože jste se smály :-D.
(zdroj.: Niccol)

Komentáře

Populární příspěvky z tohoto blogu

Poslední den ve škole!