Lagoonin příběh, část 1
Milý, deníčku!...
Právě ti píšu z ostrova 'vodních monster'! ,,Lagoono!''- Volá na Lagoonu Draculaura. ,, Tak tady jsi! Hledala jsem, tě. Které plavky mi sednou víc? Růžové s černými srdíčky, nebo naopak, černé s růžovými srdíčky?!''- Promluvila vegetariánská upírka. ,, Nevím, ale asi ty černé.''- Vydechla ze sebe smutná monsterka. ,, Co se děje?''- Zeptala se Draculaura a kousla do šťavnatého jablka. ,, Ale nic.. Jenom mně trápí Gill. Je polovina prázdnin a on se stále neozval.''- Popotáhla smutně Lagoona a otočila se zády ke Draculauře, aby neviděla, že pláče. ,, Mně to také připadá divné! Takový ghúl, jako je on, by nikdy nezameškal tvoje narozeniny! Zavolám mu.''- Dořekla upírka a ihned začla telefonovat. Trvalo to asi hodinu. Když Draculaura skončila s hovorem, usmála se nevinně na Lagoonu a nenápadně odešla. ,, Draculauro! Počkej! Kam běžíš?''- Běžela mořská příšerka za upírkou. ,, Ne, nedělej si starosti! Jdu jen do cukrárny, za chvíli jsem tu!''- Řekla nesměle upírka a běžela co mohla.
nenapadá vás co Draculaura chystá? :o
Komentáře
Okomentovat