Moje nedostatky? ASK * část
- Jaké je tvoje nejoblíbenější zvíře? :) - Vlk, - podle mně je to nádherné a tajemné zvíře
- Tvé nedostatky? - Jak se říká ''Ten kdo nemá nic, chtěl by něco. Kdo má něco, chtěl by všecko''. Bohužel jsem ten případ, co by chtěl všecko :D
- Co máš v plánu do budoucna? - Nemůžu to napsat. Nechte se překvapit ;). Napíšu o tom článek!.
- nosíš brýle? - Nosím. Dioptrické. Již ale budu mít 4 čočky.
- Jseš skeptik? - Docela, ano.
- Co uděláš zvířeti, které tě naštve? - Ukážu mu, kdo je zde pánem. Většinou umím jenom (normálně) komunikovat se psy.
- Zima vs Léto? - Léto, ale nesnáším extrémní vedro, jako je zrovna teď.
- Apple vs Samsung? - Jak to mám vědět? :D, Apple jsem v životě neměla, ale chci!
- Jseš soutěživá? - Ne. A když už ano, tak extrémně!
- Co máš za mobil? - Samsung Galaxy S Plus
Tak a toto je druhá dávka od ASKU! Doufám, že jste se něco o mně dozvědely!
(ZDROJ.: Niccol)
Komentáře
Okomentovat