Můj 'dnešní' nejhorší trapas světa!

Ahojky, lidi!
Také vám rodiče (matka) lezou do telefonů? Mně ano, tak jsem si tam dala heslo. Ale matka ho rozluštila... No každopádně, jeden kluk ze třídy mi napsal toto.: Nebe je čisté bez mráčku, chci jen tebe miláčku, chci se ti jen dívat do očí, at se i svět s námi zatočí.. Miluji tě!- No, ale matka to viděla dřív nebo mámin přítel! Vím to, protože ted jsem vstala z postele a vidím otevřenou tuto sms. Hmm, tak někdo bude hodně co vysvětlovat :D, asi řeknu mámě, že to byl zase ten debil od vedle :D.
A co vy,? Zažili jste někdy tento nebo jiný trapas? :D xD
(zdroj.: Google)

Komentáře

Populární příspěvky z tohoto blogu

Poslední den ve škole!