O čem je má kniha?

O čem je má kniha?


Ahojky, lidi!

Nenapadal mi vlastně jiný článek než tento, takže se s tím uspokojte! :D Na začátku jsem vám o tom nechtěla vůbec nic napsat, protože je to spíše román. Jelikož jsem na začátku knihy tak nemám vychytané všechny postavy. Je to o vlkodlacích. A kdybych vám to psala o čem to je, tak by to byl docela doost dlouhý příběh!. Na blogu bych knihu celkově uveřejnila až bude celá. Protože román + Monster High? To se k blogu moc nehodí, kdybych to tu rozebírala J. Takže si prostě počkejte až bude kniha celá. V knize je láska, nenávist, síla, kouzla apod., Takže koho by to více zajímalo, napište do komentu a třeba bych vám to napsala na skype, či tak něco.

(zdroj.: google)

Komentáře

Populární příspěvky z tohoto blogu

Poslední den ve škole!